نظر کلی

نظر کلی

شرکت (سهامی ) پاناسونیک

شرکت (سهامی )پاناسونیک

اززمان تاسیس شرکت ما در سال 1۹18،ما در پاناسونیک جهت فراهم کردن زندگی بهتربرای مشتریانمان بوده ایم ، همیشه «مردم»را در مرکز فعالیت هایمان قراردادیم بدین نحو تمرکزبروی زندگی مردم داشتیم. پیشرفت خوب است براساس نوآوری تکنولوژی، ما طیف گسترده ای از محصولات ،سیستم هاوخدمات اعم از محصولات الکترونیکی مصرفی دستگاههای صنعتی ،ساخت محصولات ومسکن را فراهم کردیم.در فضاهای مختلف ومناطق از جمله خانه ها ، اجتماعات ، محلهای کسب وکار،درسفرهاواتومبیل ها.ما به کار سخت برای ارائه ارزش های جدید جهت زندگی بهتر ادامه خواهیم داد.وکمک خواهیم کردبه تحقق «یک زندگی بهتردنیای بهتر»برای هر مشتری .

شرکت خصوصی پاناسونیک هند با مسئولیت محدود

شرکت خصوصی پاناسونیک هند با مسئولیت محدود

اخیراً پاناسونیک به منظور رشد و پیشرفت اقتصاد در حال ظهور آسیا، خاورمیانه و غرب، هند را به عنوان مرکز منطقه ای در نظر گرفته است.
با شروع از هند، این شرکت قصد دارد دانشی تجربی برای توجه به مصرف کنندگان خارج از هند کسب کند و سپس این دانش را به بازار های در حال ظهور انتقال دهد.
هند ششمین منطقه استراتژیک و سرپرست کشورهای SAARC، خاورمیانه و آفریقا است.
پاناسونیک به صورتی مدبرانه و فعال در تحقیقات بازاریابی و ابداع محصولات جدید سرمایه گذاری می کند و بهترین نخبگان جهان را با استفاده از سیستم آزاد تقاضا در خانه، جذب می کند و در زمینه هایی مانند انرژی، آب، دسترسی راه دور و غذا کار می کند.

بازاریابی پاناسونیک درخاورمیانه وآفریقا FZE

بازاریابی پاناسونیک درخاورمیانه و آفریقا منطقه آزاد

شرکت پاناسونیک خاورمیانه و آفریقا(PMMAF) شعبه شرکت پاناسونیک ژاپن است و دفتر مرکزی آن منطقه (MEA) در دبی قرار دارد.

پیغام

پیغام

رئیس کل پاناسونیک

کازوهیرو تسوگا

مدیرعامل گروه پاناسونیک

دايزو ايتو, سرپرستی منطقه ای پاناسونیک در هند، آسیای جنوبی، خاورمیانه و آفریقا

دايزو ايتو

سرپرستی منطقه ای پاناسونیک در هند، آسیای جنوبی، خاورمیانه و آفریقا

Managing Director of Panasonic Marketing Middle East & Africa FZE

شینیچی واکیتا

مدیرعامل شرکت پاناسونیک ، دفتر خاورمیانه و آفریقا

فلسفه و دیدگاه

فلسفه و دیدگاه

ماموریت

با شناخت مسولیت خود بعنوان یک صنعت گر ما خودمان را مختص به پیشرفت وتوسعه جامعه ورفاه حال مردم از طریق فعالیتهای کسب وکار خودمان و درنتیجه بالابردن کیفیت زندگی در سراسر جهان کرده ایم.
هدف مدیریت عمومی شرکت پاناسونیک در سال 1۹2۹ توسط بنیانگذارشرکت کنوسوکه ماتسوشیتا فرموله شده است.
هدف اساسی مدیریت فلسفه کسب وکار پاناسونیک می باشد که مظهر رسالت و ارادت به پیشرفت جامعه در سراسر جهان از طریق فعالیتهای کسب وکار ما می باشد.

هدف پاناسونیک

باور شرکت

پیشرفت و توسعه می تواند تنها از طریق تلاشهای مشترک و همکاری هر یک از کارکنان از شرکت ما تحقق یابد. با تعهد به روح ، ما عهد می کنیم با فداکاری ، سعی و کوشش و صداقت در انجام وظایف شرکت کوشا باشیم.

تصویر کارمندان

هفت اصل

کمک به جامعه
انصاف وصداقت
روح همکاری تیمی
تلاش خستگی ناپذیر جهت پیشرفت
تواضع وحسن نیت
سازگاری
قدردانی

اصول هفتگانه راهنمای نظام کاری و انجام فلسفه اساسی تجارت ما می باشند.

دید

از طریق فعالیتهای کسب وکار،ما در پاناسونیک دی ان ای لوازم الکترونیکی مصرفی را پرورش داده ایم.ما این دی ان ای مرکزی را درهمه فعالیتها ی خویش پرورش داده ایم وهمچنان هدف ما ادامه ارائه «زندگی بهتر» برای مشتری هایمان در فضا ومناطق مختلف که مشتریان ما زندگی می کنند مانند خانه هایشان ، جوامع ، کسب وکارها ،سفرها واتومبیل ها.
چهار شرکت ما «شرکت لوازم خانگی»، «شرکت راه حلهای سازگار با محیط زیست» ،» شرکت شبکه های ای وی سی»و» شرکت سیستمهای صنعتی وخودرو» نقش کلیدی در پرداختن مستقیم به « صنایع» که رابطه نزدیکی با فضاهای منحصر بفرد دارند وهمچنین ما با بازیکنان کلیدی در این صنایع فردی نقش دارند مشارکت میکنیم.
وبا همکاری با شرکای کسب وکارخود بطورفعالانه محصولات و خدمات جدید را پیشنهاد داده براساس توجه به ارزشهای جدیدمشتریان .همچنین اعمال نفوذ جهت پشنهادات جدید با نوآوریهای جدید در لولزم الکترونیک جدید.
پاناسونیک تحقق به« یک زندگی بهتریک دنیای بهتر»رابرای هر یک از مشتریان ممکن می سازد.

تصویر هدف پاناسونیک
حوزه های تجارت

حوزه های تجارت

باچهار حوزه اصلی تجارت خود پاناسونیک در تلاش است جهت تحقق «زندگی بهتر،دنیای بهتر»برای مردم در سراسر جهان اقدام نماید.چهار شرکت انجام عملیات خود را درحوزه تجاری با تمرکز بروی مشتریان در نظر گرفته اند.

لوازم
راه حلهای محیط زیستی
AVC شبکه های
سیستمهای صنعتی و اتومبیل
نام تجاری

نام تجاری

نام تجاری گروه

Panasonic brand logo

تعهد نام تجاری

پاناسونیک به ساختن زندگی بهترو دنیای بهتروبطور مداوم کمک به تکامل جامعه وشادی مردم درسراسرجهان متعهدشده است

شعارنام تجاری

Panasonic brand slogan
راه حلی برای دنیای بهتر

راه حلی برای دنیای بهتر

پاناسونیک زندگی بهتری در منازل، شهرها، خودروها و هرکجا که زندگی در آن جاری است ارائه می دهد.

زندگی شما در 2020

زندگی شما در 2020

یک زندگی بهتر برای مردم دنیا از پاناسونیک

به قلب‌های آنان نور امید بتابانید

به قلب‌های آنان نور امید بتابانید

از اعماق تاریکی لبخند به ارمغان بیاورید.

جام جهانی

جام جهانی

فناوری‌های پیشرفته برنده مسابقات خورشیدی در جهان.

چالش جدید یک ورزشکار

چالش جدید یک ورزشکار

اگرچه نتوانستم رویایم را برای رفتن به المپیک در نقش یک ورزشکار محقق کنم، اکنون در پشت صحنه کار می کنم تا به برگزار شدن بازی های المپیک کمک کنم.

با مشعل المپیک

با مشعل المپیک

پاناسونیک برای بیش از 25 سال با محصولات صوتی و تصویری پیشرفته خود همواره پشتیبان بازیهای المپیک بوده است.

حمایت

حمایت

حمایت جهانی

حمایت جهانی پاناسونیک براساس پشتیبانی از تعداد ازوقایع و فعالیتهایی است که طنین اندازفلسفه ما درکمک به جامعه بوسیله فراهم آوردن بالاترین سطح تکنولوژی

تصویر حمایت مالی المپیک پاناسونیک

حمایت پاناسونیک ازالمپیک

برنامه شریک المپیک

پاناسونیک شریک رسمی المپیک در سراسر جهان دررده تجهیزات صوتی و تصویری دربیش از 25سال بوده است،اززمانیکه شریک برنامه المپیک زمستانی درکلگری بازیهای المپیک زمستانی درسال 1۹۸۸معرفی شد.مامفتخریم برای حمایت ازجنبش المپیک که باهدف ترویج صلح ازطریق ورزش است.

حمایت منطقه ای

حمایت منطقه ای پاناسونیک درجهت غنی سازی زندگی مردم است.حمایت مالی مختلف درجهت به اشتراک گذاشتن وبه منظورایجاد روابط قویتر مردم در این منطقه پویا

لوگوی جام ملتهای آسیا

لیگ قهرمانی آسیا و جام باشگاههای آسیا

پاناسونیک آسیا واقیانوسیه مفتخربه حمایت لیگ قهرمانی آسیا و جام باشگاههای آسیا است.فوتبال یکی ازمحبوب ترین ورزشها در آسیا و اقیانوسیه و منطقه خاورمیانه است وما امیدورایم بابه اشتراک گذاشتن لحظه های هیجان انگیزبا مردم در این منطقه ازطریق این حمایت وتکنولوژی پاناسونیک.

لوگوی بازیهای دریایی

27امین بازیهای دریایی

پاناسونیک آسیا و پاسیفیک حمایت خود را از 27امین بازیهای دریایی به عنوان حامی رسمی اعلام نموده است و با ارایه محصولات مصرفی و لوازم صوتی و تصویری مورد نیازبازیها ، از آن حمایت می نماید.همچنین پاناسونیک با تهیه و تولید لباسهای تیم ملی میانمار در این امر شرکت کرده است.

تاریخچه

تاریخچه

تاریخچه پاناسونیک

تاریخچه پاناسونیک به زمانی که کونوسوکه ماتسوشیتا کارخانه لوازم خانگی الکتریکی ماتسوشیتا را در سال 1۹18 تاسیس کرد، برمی گردد.چگونه تکامل و توسعه شرکت را به یکی از شرکتهای الکترونیک پیشرو در جهان امروز مبدل ساخت.

تاریخچه بازاریابی پاناسونیک در خاور میانه وآفریقا منطقه آزاد

درژانویه 1۹۹6 پاناسونیک گلف در دوبی بعنوان اولین شرکت فروش در خاورمیانه تاسیس شدوصادرات به کشورهای همسایه در منطقه از سر گرفته شد.همراه با سیاست های محلی سازی برای انتقال فعالیتهای فروش و صادرات در نزدیکی بازار واقعی در سال 2001 دفتر بازاریابی پاناسونیک در خاورمیانه در دوبی به عنوان مقر بازاریابی منطقه ای برای خاور میانه تاسیس شدودر سال2012 با گسترش دامنه خود جهت پوشش بازار آفریقا نام شرکت به بازاریابی پاناسونیک در آفریقا و خاورمیانه تغییر یافت.