Od momentu swojego powstania w 1918 roku firma Panasonic jest oddana kwestiom poprawy życia ludzi i pomagania w rozwoju społeczeństwa.
Obchodzimy teraz naszą 100. rocznicę, co w dużej mierze zawdzięczamy Waszemu wsparciu.

W firmie Panasonic będziemy nadal rzucać sobie wyzwania z niezmiennym entuzjazmem, dążąc do „Lepszego życia, lepszego świata”.

TREŚĆ

Od momentu swojego powstania w 1918 roku firma Panasonic jest oddana kwestiom poprawy życia ludzi i pomagania w rozwoju społeczeństwa. W tej witrynie internetowej przedstawiamy szereg naszych osiągnięć biznesowych oraz różnorodne produkty, które stworzyliśmy w ciągu tych 100 lat.

To miasto marzeń jest zawsze pełne uśmiechów i witalności. Produkty i usługi firmy Panasonic wykorzystujące aktualne i przyszłe zaawansowane technologie wspierają ludzi i firmy w tym mieście. Czy chcesz zobaczyć, w jaki sposób hasło „Lepsze życie, lepszy świat” stało się rzeczywistością?

W szybko zmieniającym się świecie nasze urządzenia sprawiły, że życie nabrało nieco więcej barw dzięki naszym pomysłom i technologiom. Intencje przyświecające nam przy opracowywaniu produktów nie zmieniły się od 100 lat — czyli od chwili założenia firmy.