1918'deki kuruluşumuzdan bu yana Panasonic kendini, insanların yaşamlarını iyileştirmeye ve toplumun ilerlemesine yardımcı olmaya adamıştır.
Şimdi büyük bir bölümü sizlerin desteği sayesinde olmak üzere 100. yıl dönümümüzü kutluyoruz.

Panasonic'te "Daha İyi Bir Yaşam, Daha İyi Bir Dünya" arzumuzla birlikte değişmeyen kalplerimizle kendimizi aşmaya devam edeceğiz.

İÇİNDEKİLER

1918'deki kuruluşumuzdan bu yana Panasonic kendini, insanların yaşamlarını iyileştirmeye ve toplumun ilerlemesine yardımcı olmaya adamıştır. Bu web sitesi, biriktirdiğimiz çok sayıdaki iş faaliyetini ve bu 100 yıl süresince oluşturduğumuz çeşitli ürünleri tanıtmaktadır.

Bu rüya şehir her zaman için gülümsemeler ve canlılık ile doludur. Bugünün ve geleceğin gelişmiş teknolojileri kullanarak Panasonic ürünleri ve hizmetleri, buradaki insanların yaşamlarını ve işletmelerini desteklemektedir. "Daha İyi Bir Yaşam, Daha İyi Bir Dünya" düşüncesinin nasıl bir gerçeklik haline geldiğini görmek ister misiniz?

Hızla değişmekte olan bir dünyada cihazlarımız; fikirlerimiz ve teknolojilerimiz ile yaşamı biraz daha parlak hale getirmiştir. Kuruluşumuzdan bu yana ürünleri geliştirirkenki amaçlarımız, 100 yıldır değişmeden kalmıştır.