#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}

انتخاب رنگ
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy

پاناسونیک درنمایشگاه جیتکس 2016

پاناسونیک درنمایشگاه جیتکس 2016

پاناسونیک در GITEX 2016

 

برای موفقیت در کسب و کار، مهم است که از نمودار جلوتر باشید. پاناسونیک پویایی شرایط کسب و کار همیشه در حال تغییر را درک می کند و پیوسته همگام با آخرین روندها قدم برمی دارد. به همین دلیل با ارائه راه حل ها و محصولات مدرن سعی دارد به شما کمک کند به اهداف تجاری خود دست یابید.

امسال در هفته فناوری GITEX، پاناسونیک طیفی از برترین راه حل های نوآورانه خود را به شما ارائه می کند که به روش های مختلفی به کسب و کارتان ارزش می بخشد، راه حل هایی که کسب و کارتان را برای آینده آماده می کند، کاهش هزینه ها را به دنبال دارد، توانمندی های عملکردی را افزایش می دهد و روابط شما با مشتریانتان را بهبود می بخشد.

کلید موفقیت، توانایی آینده نگری است که کسب و کار را کامل و در حد عالی قرار می دهد.

با استفاده از #PanasonicGITEX به این مکالمه بپیوندید و دیدگاه های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

راه حل های نوآورانه

Splitter
صفحه شفافصفحه شفاف

با یک صفحه شفاف یک پنجره معمولی را به یک ویترین قابل مشاهده تغییر دهید. صفحه از تصویر دیجیتالی پیشرو صنعتی در سیستمی که به ویژه برای این منظور توسعه یافته است استفاده می کند تا بر اساس تقاضا تصاویر زیبای ویدیویی را بر روی درها و پنجره های شیشه ای نمایش دهد. به این ترتیب می توانید بین محتوای دیجیتالی خیره کننده ویترینی و شفاف انتخاب کنید.

تماس با ما

صفحه نمایش شفافصفحه نمایش شفاف

صفحه نمایش شفاف، ساینیج (اطلاع رسانی دیداری) با کیفیت بالایی ارائه می دهد که می تواند بین صفحه نمایش نوآورانه و حالت شفاف تغییر کند. با نمایش تصاویر با کیفیت بالا به بینندگان خود و سپس رفتن به حالت شفاف برای داشتن حس آزادی به همه امتیازاتی که خواهان آن هستید دست یابید. می توانید این صفحه نمایش را به صورت افقی یا عمودی نصب کنید.


تماس با ما

تصویر AR (واقعیت افزوده) روی پنجرهتصویر AR (واقعیت افزوده) روی پنجره

با Transparent Passive Film (فیلم غیرفعال شفاف) می توانید تصاویر روشن با کیفیت بالا را بر روی پنجره شیشه ای به نمایش بگذارید تا به طور مؤثری اطلاعات را در جلوی یک پس زمینه از صحنه واقعی به تصویر بکشد. می توانید این صفحه نمایش را به راحتی و با چسباندن فیلم به ناحیه شیشه ای نصب کنید.

تماس با ما

سیستم پخش جریانی ویدیویی چندتاییسیستم پخش جریانی ویدیویی چندتایی

سیستم پخش جریانی ویدیویی چندتایی، روش های نمایش تصاویر دوربین های مدار بسته معمولی را تغییر می دهد. تصاویر چند دوربین فوراً بر روی چند دستگاه مشتری که می تواند رایانه، تبلت یا تلفن هوشمند باشد قابل مشاهده است.تماس با ما

دوربین بالونیدوربین بالونی

دوربین بالونی کاملاً جدید یک بالون با شکلی کاملاً سرگرم کننده و با کنترل از راه دور است که می تواند با ایمنی در بالای ناحیه خاصی قرار گیرد و تصاویر یا ویدیوهای زنده این ناحیه را بر روی بدنه بالون به نمایش بگذارد. جمعیت از آنچه بر روی بدنه بالون ظاهر می شود حیرت زده می شوند.


تماس با ما

راه حل های تصویری

Splitter
پروژکتور PT-RZ31پروژکتور PT-RZ31

پروژکتور لیزری فسفری PT-RZ31K 3-Chip DLP SOLID SHINE سری ‎30,000 lm‎‎ تصاویری بسیار روشن در محل های بزرگ به ویژه برای نقشه یابی در رویدادهای بیرون از ساختمان ارائه می دهد. مزیت های اصلی، استفاده طولانی مدت بدون نیاز به تعمیر و نگهداری با قدرت کامل برای صرف هزینه های بسیار کمتر برای مالک، قابلیت انعطاف برای استفاده و کیفیت خیره کننده تصویر است.

درباره پروژکتور PT-RZ31 بیشتر بدانید

کاتالوگ PDF را دانلود کنید

تماس با ما

پروژکتور PT-RZ970پروژکتور PT-RZ970

پاناسونیک پروژکتورهای سبک و کوچک لیزری فسفری ‎1-Chip DLP‎ سری PT-RZ970 را تولید می کند که دارای روشنایی ‎10,000 lm‎ است. این پروژکتور که برنده چندین جایزه هم بوده است برای استفاده دوربرد و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری طراحی شده است و یکی از قابل انعطاف ترین پروژکتورها در این صنعت است که برای نصب با چرخش کابینت 360 درجه آزاد (افقی و عمودی) موجود است.

درباره پروژکتور PT-RZ970 بیشتر بدانید

کاتالوگ PDF را دانلود کنید

تماس با ما

پلیر فضایی PT-JX200پلیر فضایی PT-JX200

پلیر فضایی PT-JX200 جدید یک سیستم نمایش و نورپردازی یکپارچه با روشنایی ‎2,000 lm‎ است. این پروژکتور و نورافکن ترکیبی عالی، دنیایی از قابلیت ها را برای فروش و نمایش در اختیارتان قرار می دهد. با این پلیر فضایی پاناسونیک وعده های غذایی ساده را به تجربه شام خاصی تبدیل کنید، هیجان را به نمایشگاه های هنری اضافه کنید و همه نگاه ها را به خود جلب کنید.


درباره پلیر فضایی PT-JX200 بیشتر بدانید

کاتالوگ PDF را دانلود کنید

Contact Us

راه حل دیواره ویدیویی VF1Hراه حل دیواره ویدیویی VF1H

پاناسونیک یک ساینیج دیجیتالی جدید معرفی می کند که یک دیواره ویدیوی LED با لبه قاب بسیار باریک 1.8 میلی متری دارد. دیواره ویدیویی VF1H جدید با عملکردی راحت برای ساینیج و صفحه نمایش های اطلاعاتی و برنامه های مهم شرکتی، کیفیت تصویر بسیار یکدستی ارائه می دهد.


درباره راه حل دیواره ویدیویی VF1H بیشتر بدانید

کاتالوگ PDF را دانلود کنید

تماس با ما

سری AF1سری AF1

معرفی ساینیج دیجیتالی سری AF1 کاملاً جدید، سازگارترین، قابل انعطاف ترین و همه کاره ترین راه حل برای نمایش ساینیج. سیستم عامل OpenPort PLATFORM™‎ بر اساس Android™‎ آن سفارشی سازی گسترده ای در صفحه نمایش و با انواع مختلف برنامه ها در اختیارتان قرار می دهد و همینطور نصب و راه اندازی روزانه را نسبت به قبل به کار راحتی تبدیل کرده است.

درباره سری AF1 بیشتر بدانید

کاتالوگ PDF را دانلود کنید

تماس با ما

راه حل شناسه نوری LinkRayراه حل شناسه نوری LinkRay

پاناسونیک پیشرفته ترین سرویس ارائه محتوا تا به امروز را، با استفاده از ارتباط نوری قابل مشاهده، تولید کرده است. LinkRay با توانمند کردن تلفن های هوشمند معمولی برای خواندن شناسه های ارسال شده از انتقال دهنده های LED مانند صفحات نمایش، ساین بوردها و نورافکن ها و اتصال به محتوای تلفن همراه مربوطه، محتوای تلفن همراه را ارائه می دهد.

درباره راه حل شناسه نوری LinkRay بیشتر بدانید

کاتالوگ PDF را دانلود کنید

تماس با ما

راه حل های ارتباطی

Splitter
سرور ارتباط تجاری NSX2000سرور ارتباط تجاری NSX2000

سری KX-NSX پاناسونیک نسل بعدی سیستم های ارتباط تجاری را ارائه می کند. سیستم NSX2000 PBX برای هر سبک کاری از تلفن های کاری معمولی گرفته تا کاربران تلفن همراه در حال حرکت و اپراتورهای مرکز تماس که نیاز به سیستم های پیشرفته تری دارند یک سرویس یکپارچه ارائه می کند. سری KX-NSX پاناسونیک نسل بعدی سیستم های ارتباط تجاری را ارائه می کند.


درباره KX-NSX2000 بیشتر بدانید

کاتالوگ PDF را دانلود کنید

تماس با ما

IP-PBX ترکیبی کوچک HTS32IP-PBX ترکیبی کوچک HTS32

معرفی IPPBX ترکیبی هوشمند جدید پیشرفته برای کسب و کارهای SOHO (دفاتر کوچک/دفاتر خانگی). می تواند ظرفیت خود را تا 24 مورد توسعه برای رسیدن به مقیاس کسب و کار SOHO افزایش دهد و در نهایت محیط کاری شما را بهبود ببخشد. با یک روتر داخلی و نقطه دسترسی به WI-FI طراحی شده است و با تنظیم ساده و همینطور تعمیر و نگهداری راحت و هزینه های مقرون به صرفه همراه است.

درباره KX-HTS32 بیشتر بدانید

کاتالوگ PDF را دانلود کنید

تماس با ما

UC ProUC Pro

با استفاده از برنامه UC Pro کسب و کارتان را توسعه دهید تا از مزیت های ارتباطی مانند سرعت بالا، انتقال دقیق اطلاعات و اتصال یکدست چند دستگاه به راحتی استفاده کنید. به دلیل سازگاری فوق العاده UC Pro با PBX های پاناسونیک، برای انواع کسب و کار پشتیبانی بالایی ارائه می دهد. هر زمان بخواهید می توانید به راحتی وصل شوید.


درباره UC Pro بیشتر بدانید

کاتالوگ PDF را دانلود کنید

تماس با ما

سیستم ارتباطات تصویری با کیفیت بالا (HDVC)سیستم ارتباطات تصویری با کیفیت بالا (HDVC)

سیستم ارتباطات تصویری با کیفیت بالای پاناسونیک یک ابزار ارتباط تصویری جدید است که تصمیم گیری سریع و اشتراک اطلاعات مهم در فواصل طولانی که برای عملکردهای کسب و کار امروز ضروری است را فعال می کند. می توانید در اینترانت ها و اینترنت به کیفیت تصویر بالا، کیفیت صدای بالا و اتصال ثابتی دست یابید و ارتباط راحت و آسانی بین مکان های از راه دور فعال شود.

درباره HDVC بیشتر بدانید

کاتالوگ PDF را دانلود کنید

تماس با ما

سیستم ارتباط داخلی تصویری بی سیم VL-SWD272سیستم ارتباط داخلی تصویری بی سیم VL-SWD272

سیستم ارتباط داخلی تصویری بی سیم پاناسونیک از ایمنی کل خانه شما محافظت می کند. ویژگی بی سیم مزایای زیادی برای مشاهده و صحبت کردن راحت دارد طوریکه می توانید به راحتی و آزادانه در خانه جابجا شوید و آن را راه اندازی کنید. تلفن درب یک لنز دوربین زاویه عریض دارد که تقریباً 170 درجه افقی را با حداقل انحراف پوشش می دهد.


کاتالوگ PDF را دانلود کنید

تماس با ما

لپ تاپ مقاوم CF-MX4لپ تاپ مقاوم CF-MX4

لپ تاپ CF-MX4 تاشوی محکم تجاری 2 در 1، ابزای مناسب برای هر نوع فعالیت تجاری است چون توانایی کارکرد آنها را ضمن حرکت به حداکثر می رساند. این لپ تاپ همه مزیت های یک نوت بوک و تبلت را در بدنه ای شیک و بادوام داراست.


کاتالوگ PDF را دانلود کنید

تماس با ما

لپ تاپ مقاوم CF-20لپ تاپ مقاوم CF-20

لپ تاپ پاناسونیک CF-20 به عنوان اولین نوت بوک محکم با قابلیت جدا شدن کامل، سطح جدیدی از دستگاه های همه کاره بی نظیر برای محاسبات تجاری ضمن حرکت است. بهترین مزیت ها را در اختیار افرادی قرار می دهد که در حال حرکت هستند، لپ تاپ در 6 حالت مختلف قابل استفاده است تا به نیاز هر فعالیت تجاری پاسخ دهد.

کاتالوگ PDF را دانلود کنید


تماس با ما

تبلت مقاوم FZ-E1 / FZ-X1تبلت مقاوم FZ-E1 / FZ-X1

تبلت مقاوم FZ-E1 مجهز به Windows Embedded 8.1 Handheld و تبلت مقاوم FZ-X1 مجهز به سیستم عامل Android™ 4.2.2، بهترین قابلیت های عملکردی دستی، تلفن هوشمند و بارکد خوان (اختیاری) را در یک تبلت 5 اینچی محکم و مقاوم جمع کرده است.


کاتالوگ FZ-E1 را دانلود کنید

کاتالوگ FZ-X1 را دانلود کنید

تماس با ما

اسکنر KV-S7097اسکنر KV-S7097

بازده کار خود را با اسکنر A3 کاملاً رنگی با سرعت بالای KV-S7097 افزایش دهید. به راحتی کتاب ها و ترسیم ها و موارد دیگر را با عملکرد اسکن صاف و مسطح اسکن می کند و هنگام اسکن مجدد خطاهای تغذیه دوتایی را لغو می کند.

درباره KV-S7097 بیشتر بدانید

کاتالوگ PDF را دانلود کنید

تماس با ما

اسکنر KV-S8147اسکنر KV-S8147

KV-S8147 یک اسکنر A3 با حجم بالا و سرعت بالاست که تغذیه کاغذ قابل اطمینانی دارد که ضمن کار در حجم بالا از ویژگی دوام زیاد و تعمیر و نگهداری کمتر هم برخوردار است.


کاتالوگ PDF را دانلود کنید

تماس با ما

اسکنر KX-SL1066اسکنر KX-SL1066

اسکنر هوشمند KX-SL1066C به راحتی سندهای مختلف را اسکن می کند و مانع از از دست رفتن کاغذها می شود. این یک اسکنر قابل اعتماد و با عملکرد بالاست که بادوام هم می باشد.


درباره KX-SL1066 بیشتر بدانید

کاتالوگ PDF را دانلود کنید

تماس با ما

اسکنر KV-S2087اسکنر KV-S2087

KV-S2087 یک اسکنر کاری با سرعت بالا با ADF ظرفیت زیاد 200 برگ است تا از عهده اسکن کردن اسناد بزرگ برآید و توانایی اسکن کردن اسناد مختلف را نیز داراست.


درباره KV-S2087 بیشتر بدانید

کاتالوگ PDF را دانلود کنید

تماس با ما