#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy false false /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false

BK-4MCCE/4B

BK-4MCCE/4B

باتری قابل شارژ آماده برای استفاده

بسته 4 تایی باتری قابل شارژ ‏eneloop‏ AAA

BK-4MCCE/4B

بستن

انتخاب رنگ

مشخصات

زمان تغییر رسیده است

زمان تغییر رسیده است

باتری ‏eneloop‏، ترکیبی از نیروی باتری خشک همراه با فناوری کارآمد NI-MH (نیکل متال هیدرید) است. هر بار که باتری را شارژ می کنید در هزینه تعویض باتری خشک و دور انداختن باتری مصرف شده صرفه جویی می کنید. مثل این است که 2100 باتری را یکجا در اختیار داشته باشید. این راه حل هم برای شما و هم جهان شما مفید تر است.

بهترین در بین هر دو فناوری

بهترین در بین هر دو فناوری

باتری های آماده برای استفاده ‏eneloop‏، بهترین ویژگی باتری های خشک و فناوری قابل شارژ Ni-MH را با هم ترکیب می کنند. این باتری ها با دوام، نحوه استفاده از آنها راحتتر با قابلیت نگه داشتن آنها برای مدت زمان طولانی هستند و می توانید بارها و بارها از آنها استفاده کنید.

سیستم گواهی سبز و ‏eneloop‏

سیستم گواهی سبز و ‏eneloop‏

بعنوان بخشی از مشارکت ما در سیستم گواهی سبز، باتری های ‏eneloop‏ قبل از حمل، با نیروی خورشیدی* شارژ شده، بدین ترتیب به هدف ما برای ایجاد یک حلقه انرژی پایدار کمک می کنند.

* از طریق سیستم گواهی سبز.

بعد از پنج سال نگهداری نیز قابل استفاده هستند.

بعد از پنج سال نگهداری نیز قابل استفاده هستند.

قابلیت ماندگاری زیاد به این معناست که می توانید باتری ‏eneloop‏ را تا پنج سال نگه دارید و همچنان تا %65 از ظرفیت* آن استفاده کنید. این قابلیت موجب شده برای استفاده در چراغ قوه ها و سایر دستگاه هایی که برای مواقع اضطراری استفاده می شوند مناسب باشند.

* ذخیره ظرفیت بر اساس روش آزمایشی IEC61951-2 (‏7.3.2) در شرایط نگهداری در دمای 20 درجه سانتی گراد (بر اساس تخمین پاناسونیک) انجام شده است. بنا به شرایط استفاده و در مقایسه با حداقل ظرفیت فرق خواهد کرد.

بیشتر از دو برابر عمر سایر باتری ها

بیشتر از دو برابر عمر سایر باتری ها

طراحی برتر، جنس مرغوب و کنترل کیفیت بهتر به این معناست که می توانید باتری ‏eneloop‏ را تا 2100 بار دوباره شارژ کنید - دو برابر عمر باتری های متعلق به نزدیکترین شرکت رقیب ما و بسیار جلوتر از مارک های معمولی موجود*.

* IEC61951-2 (‏7.5.1.3)

قابل شارژ تا 2100 بار

قابل شارژ تا 2100 بار

با قابلیت شارژ چشمگیر باتری ‏eneloop‏ تا 2100 بار در میانگین دوره عمر ، در واقع مانند این است که هزینه اولیه ای که برای خرید صرف می کنید بارها بازپرداخت می شود. بسته به دفعات استفاده و سایر موارد، ممکن است بدون نیاز به خرید باطری جدید، سالها از باطری استفاده کنید .

* بررسی عمر باتری بر اساس روش آزمایشی IEC61951-2 (‏7.5.1.3) انجام شده است

پایداری بیشتر در دمای بالا

پایداری بیشتر در دمای بالا

تکنیک های بهتر تولید و ترکیب آلیاژ منفی اصلاح شده موجب شده است زمان استفاده و نگهداری باتری ‏eneloop‏ در دماهای بالا، یک محافظت ضد نشت استثنایی در آن ایجاد کند. اکنون باتری ‏eneloop‏ با تقویت ظرفیت جذب گاز در برابر نشت تا بیشتر از %70 مقاومت دارد.

نیروی بالا و ولتاژ سازگار

نیروی بالا و ولتاژ سازگار

نیروی بالا یک ویژگی کلیدی است. باتری های Ni-MH معمولی اغلب نمی توانند حداقل ولتاژ مورد نیاز را برای مدت زمان طولانی حفظ کنند و به همین دلیل دستگاه خاموش می شوند. در عوض، باتری ‏eneloop‏ برای کارکرد سازگار و پایدار دستگاه ولتاژ را تا لحظه تخلیه نگه می دارد.

ویژگیها

BK-4MCCE/4B
با ماندگاری زیاد برای استفاده چند منظوره
ظرفیت تا 800 میلی آمپر
قابل شارژ تا 2100 بار

هیجات زده بشو

فیلم تبلیغاتی ‏eneloop‏
‏eneloop‏ پاناسونیک - باتری قابل شارژ آماده برای استفاده "برای زندگی طولانی"

محصولاتي كه احتمالا دوست خواهيد داشت

محصولاتي كه احتمالا دوست خواهيد داشت

مشاهدات اخیر

مشاهدات اخیر