#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}

انتخاب رنگ
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy

پیشه وری

پیشه وری

شمشیرهای خوب ژاپنی باید از پس سه شرط مهم برآیند:
هرگز نباید بشکنند. در عین حفظ انعطاف خود، هرگز نباید کج باقی بمانند. و همیشه باید قدرت برش عالی داشته باشند. مهارت و علم آهنگری سنتی ژاپن را می توان امروز در پاناسونیک مشاهده کرد.

پیشه وری

چکش کاری

برای افزایش قدرت و برّندگی، آهنگر فولاد را چکش کاری می کند تا تیغه را بسازد.

چکش کاری و شکل دادن به فولاد هنگامی که از داغی سرخ شده است باعث ساخت چنین تیغه هایی و خلق ویژگی های مفید دیگری نظیر انعطاف پذیری می شود.
امروزه این فرایند اساسی ترین موضوع در ساخت تیغه های با بهترین کیفیت است.

فناوری پاناسونیک

ما در ساخت و تولید تیغه هایی که برّندگی و کیفیت آنها بی نظیر است هم از فناوری های باستانی و هم مدرن بهره می بریم.
مهارت و روح آهنگری در قلب تپنده محصولات ما را تشکیل می دهند.

فناوری پاناسونیک
پیشه وری

آب دیده کردن

قرار دادن فولاد در دمای بالا استحکام و مقاومت آن را افزایش می دهد.

هم دما و هم زمان بندی این فرایند باید بسیار دقیق باشند تا تیغه تولیدی بی نقص باشد. تنها از راه کسب سالها تجربه می توان شم لازم برای این هنر را کسب نمود.

فناوری پاناسونیک

ما تیغه های استیل ضدزنگی می سازیم که استحکامی بی نظیر دارند و ضدفرسایش می باشند. ما از حکمت پیشه وران بهره می گیریم تا تیغه هایی بسازیم که با لطافت خاصی اصلاح می کنند و بسیار بسیار بادوام هستند.

فناوری پاناسونیک
پیشه وری

مرحله تیزکنی

تکنیک های تیزکنی مخصوص که نیاز به ساعت های بیشمار تمرین دارد به آهنگر کمک می کند تا تیغه ای بسازد که هم تیز است و هم زیبا.

دقتی بسیار زیادی برای این کار لازم است. یک اشتباه می تواند به برّندگی و ظاهر خاص تیغه کاتانا آسیب جبران ناپذیری بزند.

فناوری پاناسونیک

ما در تولید محصولاتمان از لبه تیز 30 درجه و تیغه هایی داخلی که با نانو پرداخت شده اند استفاده می کنیم. ما این تیغه ها را با استفاده از همان روشی که تیغه های کلاسیک کاتانا (katana) تولید می شوند می سازیم، سپس آنها را با دقت نانومتر تیز می کنیم.

فناوری پاناسونیک
پیشه وری

بازرسی

آهنگران قدیمی هرگز اجازه نمی دانند تیغه ای که به حد اعلای خود نرسیده است از کارگاهشان خارج شود.

چشمان باتجربه آنها حتی کوچکترین نقص روی تیغه را شناسایی می کرد.
ممکن است آنها از واژه "کنترل کیفیت" استفاده نکرده باشند اما همین افراد باعث بوجود آمدن سنتی از استاندارد با کیفیت بسیار بالا شدند که ژاپن بواسطه آن به شهرت رسیده است.

فناوری پاناسونیک

ما به عنوان وارثان فناوری به جا گذاشته شده از آهنگران بزرگ، مسئولیت عمل به این استانداردهای به ارث گذاشته آنان که کیفیت بی چون و چرایی دارند با ما می باشد. به همین دلیل، هر تیغه ای که بدست ما به تولید می رسد تحت سخت ترین رویه بازرسی قرار می گیرد. در حقیقت، بازرسی فوق سخت گیرانه ما از فناوری های اصیل پاناسونیک به شمار می آید.

فناوری پاناسونیک