#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}

انتخاب رنگ
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy

لنزهای خوب، دوربین های خوب را می سازند.

لنزهای خوب، دوربین های خوب را می سازند.

لنز های جدیدی توسط فناوری های پیشرفته صنعتی طراحی و ساخته شده است

لنزهای خوب، دوربین های خوب را می سازند.

لنز دروازه ای برای نور است. به همین دلیل است که لنز یکی از بخش های اصلی دوربین محسوب می شود.

در جستجوی دست یافتن به عکسی با بافت و حالتی واقعاً طبیعی، پاناسونیک همواره هدف خود را بهترین لنز قرار داده است. این امر باعث شد پاناسونیک اولین* لنز دارای ثابت کننده تصویر اپتیکال را در دوربین های کامپکت عرضه کند، و یک سیستم تولید انبوه لنزهای غیر کروی راه اندازی کند که عکس هایی عالی را توسط یک دوربین کامپکت ارائه می نماید. همچنین به همین دلیل است که پاناسونیک به خاطر لنز های با کیفیت، تولید منحصر به فرد و فناوری ارزیابی لنز اینقدر مورد تحسین قرار گرفته است.

پاناسونیک بیشتر از هر شخص دیگری، در برش هر لنز با مهارت و دقت فوق العاده به خود افتخار می کند.

*برای یک دوربین دیجیتال کامپکت با لنز زوم اپتیکال 3x در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۰۳.

 


فناوری تولید لنز غیر کروی

فناوری تولید لنز غیر کروی

کیفیت عکس بیشتر با تعداد لنزهای کمتر

برای تضمین کیفیت فوق العاده عکس همراه با کم کردن اندازه و وزن دوربین، لنز های LUMIX از تعدادی لنز غیر کروی استفاده می کند که به طور مؤثری از انحراف لنز جلو گیری می کند.

هر لنز غیر کروی اثر چندین لنز کروی را دارد، بنابراین عکسی با کیفیت تر می تواند توسط تعداد لنز کمتر گرفته شود. نتیجه این فناوری، اندازه و وزن کمتر دوربین خواهد بود.

کیفیت عکس بیشتر با تعداد لنزهای کمتر

فناوری پیشرفته قالب لنز

پاناسونیک شرکتی باسابقه در زمینه تولید لنز های غیر کروی است که تحقیقات خود را از سال های دور در زمینه اشکال و مواد مناسب قالب ریزی لنز شروع کرده است.

لنزهای با کیفیت توسط قالب هایی که با یک فناوری پیشرفته ساخته شده اند، به تولید انبوه می رسند و توسط مهندسین با مهارت تراشکاری بسیار بالا به اتمام می رسند.

پاناسونیک همچنین لنزهای غیر کروی قطور، متوسط و فوق باریک که تولید انبوه آن ها مشکل است را به صورت انبوه تولید می کند. علاوه بر لنزهای دوربین، ما همچنین لنزهای غیر کروی با قطر ۱ میلی متر تولید می کنیم، و ما تنها تولید کننده ای هستیم که می توانیم لنزهایی غیر کروی با قطر ۸۰ میلی متر را به صورت انبوه تولید کنیم.

فناوری پیشرفته قالب لنز

شدیدترین سطح کنترل کیفیت

برای بررسی لنزهای غیر کروی، پاناسونیک ابزاری به نام UA3P [پروفیلمتر سه بعدی فوق دقیق] تولید کرده است که امروزه توسط اغلب تولید کنندگان تجهیزات اپتیک به کار گرفته می شود.

علاوه بر اندازه گیری با دقت ۱/۱۰۰۰۰ میلیمتر توسط UA3P، مهندسین پاناسونیک هر لنز را با چشم به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می دهند.

شدیدترین سطح کنترل کیفیت

 


وفاداری سازش ناپذیر به کیفیت بالای تصویر

وفاداری سازش ناپذیر به کیفیت بالای تصویر

کمترین لکه و انعکاس نور

در پوشش لنز های LUMIX، بیشترین توجه به حذف لکه ها و انعکاس نور، افزایش دوام و زیباتر کردن عکس و همچنین اطمینان از تعادل بهینه رنگ معطوف شده است.

کمترین لکه و انعکاس نور
فرایند پوشش چند لایه ای

فرایند پوشش چند لایه ای

علاوه بر تنظیم دقیق بازتابش طول موج اصلی، لنزهای LUMIX از نوعی پوشش بهره می برد که انعکاس نوری که با زاویه وارد لنز می شود را کاهش می دهد. این فرایند پوشش چند لایه ای به صورت گسترده ای در لنزهای با شعاع انحنای کم، مانند لنزهای بسیار عریض یا لنزهای چشم ماهی، به کار گرفته می شود. این کار هنگام عکاسی پشت به منبع نور، باعث افزایش کارایی پردازش تصویر می شود.

علاوه بر این، سطح به هم چسبیده لنزها تحت یک فرایند پوشش دهی چند لایه ای قرار می گیرد که باعث کاهش بیشتر انعکاس می گردد. این کار باعث تولید عکس هایی با کیفیت و وضوح فوق العاده می گردد.

فناوری پوشش سطحی نانو

فناوری پوشش سطحی نانو

پوشش سطحی نانو نوعی پوشش دهی در انحصار پاناسونیک است که در لنزهای درجه یک استفاده می شود. با ایجاد یک لایه نازک در سطح نانو و ایجاد یک ضریب شکست بسیار کم در سطح لنز، پاناسونیک به کاهشی شگرف در مقدار نور انعکاس یافته نسبت به محدوده نور مرئی (از ۳۸۰ نانومتر تا ۷۸۰ نانومتر) رسیده است.

این امر به نحو چشمگیری باعث کاهش لکه ها و انعکاس نور و تولید تصاویری خالص و واضح می شود. این پوشش همچنین در برابر فرسایش مقاومت می کند و کیفیت لنز را برای مدت طولانی حفظ می کند. این فناوری پیشرفته پوشش دهی، توسط صنعت دوربین و لنز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

وفاداری سازش ناپذیر به کیفیت بالای تصویر

وضوح چشمگیر

پاناسونیک مالک یک فناوری دقیق و موشکافانه در تولید و نصب لنز با دقت میکرون است. با استفاده از تنظیم شش محوری اپتیکال به جای دو محور در دوربین های عادی، خطا در نصب لنز به ±3 میکرومتر کاهش می یابد و وضوح تصویر افزایش می یابد. این دقت، عکس هایی با وضوح شگفت انگیز را تضمین می کند.

وضوح چشمگیر
وفاداری سازش ناپذیر به کیفیت بالای تصویر

پردازش عالی تصویر

هرچند دوربین های متفاوتی ساخته می شوند، اما همه آن ها از قانون یکسانی در عبور نور از لنز و ثبت تصویر پیروی می کنند. با تغییر کارایی لنز، ویژگی ها و ظاهر عکس به دست آمده نیز تغییر می کند.

پردازش عالی تصویر
وضوح بالا

وضوح بالا

وضوح، نشان دهنده میزان دقت در تولید یک خط باریک است. با لنزهای LUMIX، حتی یک دسته به هم چسبیده مو نیز با وضوح و جزئیات خیره کننده تولید می شود.

حداقل انحراف کروی

حداقل انحراف کروی

عکس های واید گرفته شده توسط اغلب لنزها، معمولاً دارای انحراف در لبه ها هستند. با داشتن قابلیت پردازش فوق العاده تصویر، لنزهای LUMIX می توانند تصویر ساختمان ها و دیگر اشیاء را با وضوح و زیبایی بالایی ثبت کند.

وفاداری سازش ناپذیر به کیفیت بالای تصویر

زاویه فوق واید

تولید لنزهای غیر کروی جهت استفاده در لنزهای واید بسیار مشکل است، زیرا دقت ابعادی این نوع لنزها بایستی بسیار بالا باشد. اما پاناسونیک در این زمینه قدم های بلندی برداشته است. پاناسونیک ارائه انواع مختلفی از لنزهای واید را برای کاربران عادی فراهم ساخته است.

 

زاویه فوق واید

زوم بالا و زوم تله در اندازه کامپکت

لنزهای عکاسی از فاصله دور، سنگین هستند و حمل آن ها مشکل است. پاناسونیک به صورت قابل ملاحظه ای اندازه و وزن دوربین های دیجیتال با قابلیت زوم را در دوربین های کامپکت مانند مدل های سری FZ و سری ‎TZ (ZS)‎ و مدل های دیجیتال تک لنز بدون آینه با لنز متغیر LUMIX G (DSLM)‎ را کاهش داده است.

 

زوم بالا و زوم تله در اندازه کامپکت
لنز غیر کروی

لنز غیر کروی

انحراف در لنزهای کروی اجتناب ناپذیر است. لنزهای غیر کروی می توانند به طور بهینه ای انحراف را حذف کنند و باعث شوند پرتوهای نور روی یک نقطه ایده آل متمرکز شوند.

لنز با اعوجاج بسیار پایین

لنز با اعوجاج بسیار پایین

لنز ED عمدتاً در لنزهای عکاسی از فاصله دور و لنز های زوم تله به کار می رود. لنز ED تاثیر پراکندگی منشوری رنگ را حذف می کند تا انحراف رنگ طولی تصحیح شود.

وفاداری سازش ناپذیر به کیفیت بالای تصویر

لنزهای سریع

فناوری پیشرو اپتیک پاناسونیک لنز های فوق العاده شفاف تولید می کند. این لنزها سوژه های متحرک را با سرعت شاتر بالا، ثابت نگه می دارد یا حتی در شرایط نوری ضعیف عکس هایی بسیار واضح ارائه می دهد.

 

لنزهای سریع

ثابت کننده تصویر اپتیکال

O.I.S.‎ (ثابت کننده تصوری اپتیکال) تاری حاصل از لرزش دست را جبران می کند. با داشتن یک سیستم اپتیک، تصویر دیگر به صورت الکترونیکی پردازش نمی شود و بنابراین تصویر افت کمتر و کیفیت بیشتری خواهد داشت.

 

ثابت کننده تصویر اپتیکال
لنزهای سریع

• لنز متغیر LEICA DG NOCTICRON با F1.2/42.5 میلی متر
• لنز متغیر LUMI G X با F2.8 12-35 یا 35-100 میلی متر
• لنز با F1.7-2.8 و سنسور 4/3 اینچی برای مدل DMC-LX100
• لنز با F2.8/600 میلی متر برای مدل DMC-FZ200 و دیگر مدل ها.

تصاویر زیبا بدون تاری

تصاویر زیبا بدون تاری

به جز تصحیح دیجیتال تصویر، سیستم O.I.S.‎ تغییر محور نور را با جابجایی لنز جبران می کند.‎ بنابراین تصویر به صورت دیجیتال پردازش نمی شود و کیفیت آن خراب نمی شود.

 

 

استاندارد کیفیت لایکا

استاندارد کیفیت لایکا

لنزهای معروف LEICA تولید شده توسط پاناسونیک

از زمانی که اسکار بارنک در سال ۱۹۱۴ “Ur Leica” را بنا نهاد، لایکا به صورت بی وقفه ای تلاش کرده است تا دوربین ها و لنزهای جدیدی را بر اساس فناوری های پیشرفته اپتیک و پیشرفت های رشته عکاسی تولید.

در حال حاضر، سه طبقه بندی وجود دارد - لنزهای LEICA DC برای دوربین های کامپکت، لنزهای LEICA DG برای مدل LUMIX G و لنزهای LEICA D برای دوربین های دیجیتال SRL. این لنزها توسط پاناسونیک بوسیله ابزارهای اندازه گیری و سیستم کنترل کیفیت دقیق تحت مجوز Leica Camera AG تولید می شوند.

* LEICA یک علامت تجاری ثبت شده مربوط به Leica Microsystems IR GmbH می باشد. لنزهای LEICA DG و لنزهای LEICA D توسط ابزارهای اندازه گیری و سیستم های کنترل کیفیت تحت مجوز Leica Camera AG و همچنین بر اساس استانداردهای کیفیت شرکت تولید می شوند.

لنزهای معروف LEICA تولید شده توسط پاناسونیک

 

 

لنز X

لنز X

لنز X برای مدل LUMIX G

لنزهای X با کارایی بالا، به فناوری های اپتیک پاناسونیک شکلی ملموس داده است. پردازش عالی تصویر، عکس هایی زنده و طبیعی با شفافیتی خارق العاده تولید می کند و همچنین کنتراست لبه به لبه سوژه و پوشش نانویی منحصر به فرد لنز، لکه ها و انعکاس را به حداقل می رساند.

لنز X برای مدل LUMIX G

لینک به لنز صفحه محصولات