#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}

انتخاب رنگ
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy

بهترین را به خانه بیاورید

بهترین را به خانه بیاورید

بهترین را به خانه بیاورید

این ماه رمضان را به تجربه ای لذتبخش و خاطره انگیز تبدیل کنید. انتخاب کنید تا بهترین لوازم الکترونیکی را از بهترین مارک تجاری به خانه بیاورید.

بهترین برای تهیه افطار

بهترین برای تهیه افطار

بدون اینکه بخواهید ساعت ها وقت خود را آشپزخانه صرف کنید هر وعده افطار را به فرصتی ویژه تبدیل کنید. با استفاده از وسایل پخت و پز پاناسونیک و در کمال راحتی، غذاهایی خوشمزه و مغذی برای افرادی که دوستشان دارید تهیه کنید. طیف وسیع محصولات پخت و پز چند منظوره پاناسونیک عملکردهای متفاوتی دارند و به شما کمک می کنند در وقت و تلاش خود صرفه جویی کنید. گوشت و ادویه جات را خرد کنید، سبزیجات را ریز کنید، خمیر را ورز دهید، مواد مغذی و سالم سوپ را مخلوط کنید و همه مواد غذایی را به طور صحیح در یخچال قرار دهید تا تازگی و طعم خود را حفظ کنند.

با بهترین وسایل پخت و پز آشپزخانه آشنا شوید >

با بهترین یخچال ها آشنا شوید >

بهترین برای لباس شما

بهترین برای لباس شما

می خواهید یک افطار دورهمی داشته باشید؟ بهترین را با اتو بخار جدید با مراقبت بهینه تجربه کنید، که به طور خودکار دما را طبق پارچه تنظیم می کند و کف اتوی چرخان 360 درجه دارد و نیازی نیست زمان اتو کردن جهت را تغییر دهید.
با جدیدترین طیف ماشین های لباسشویی ما با سیستم کف فعال (Active foam) آشنا شوید. فناوری که سخت ترین لکه های غذایی را با قدرت کف از بین می برد چون کف های بسیار ریزی ایجاد می کند که لباس ها را احاطه می کنند و کثیفی را به طور مؤثرتری از بین می برد.

با بهترین اتوی برقی آشنا شوید >

با بهترین ماشین های لباسشویی آشنا شوید >

بهترین برای تماشای نمایش دلخواه خود

بهترین برای تماشای نمایش دلخواه خود

با تلویزیون LED هوشمند 4K Ultra HD زیبا، بنشینید و استراحت کنید و از تماشای برنامه های دلخواه خود با کیفیت تصویر سینمایی لذت ببرید. درایو Hexa Chroma جدید تصاویری خیره کننده با بازتولید دقیق رنگ ایجاد می کند و صفحه فوق روشن که تجربه مشاهده شما را به طور کامل تغییر می دهد. صفحه اصلی قابل سفارشی سازی و عملکرد کشیدن و اشتراک گذاری به شما کمک می کند به محتوای بیشتری برای لذت بردن دسترسی داشته باشید.

با بهترین تلویزیون ها آشنا شوید >

بهترین برای لباس شما

بهترین برای راحتی شما

خانه شما همان جایگاهی است که باید یک محیط راحت و تمیز در اختیارتان قرار دهد. با جدیدترین فناوری تهویه هوای جت استریم پاناسونیک به مقابله با گرمای تابستان بروید، این فناوری جریان هوای قوی تولید می کند که تا 25 متر انتشار دارد.
همینطور با جدیدترین طیف تصفیه کننده های هوای ما هوای داخل ساختمان را تمیز و عاری از آلودگی نگه دارید.

با بهترین تهویه های هوا آشنا شوید >

با بهترین تصفیه کننده های هوا آشنا شوید >

بهترین برای اینکه در عید زیبا به نظر برسید

بهترین برای اینکه در عید زیبا به نظر برسید

در طول ماه گرم و خشک رمضان، مو و پوست ما هم تحت تأثیر قرار می گیرد. فناوری nanoe™‎ مرطوب کننده که توسط پاناسونیک توسعه یافته است زمان صاف کردن یا خشک کردن موها آنها را مرطوب نگه می دارد، کمترین چیزی که باید به خاطر آن نگران باشید.
با طیف عالی ماشین های اصلاح و ریش تراش های ما که مجهز به فناوری تیغه ژاپنی است، هیچ وقت اصلاح برای مردان تا این حد آسان نبوده است.

با بهترین محصولات زیبایی زنانه آشنا شوید >

با بهترین محصولات اصلاح مردانه آشنا شوید >

بهترین برای لحظات خاص

بهترین برای لحظات خاص

همه لحظات خاص خود را ضبط کرده و با دوربین های فیلمبرداری و دوربین های LUMIX پیشرو آنها را با خانواده و دوستانتان در سراسر جهان به اشتراک بگذارید. بهترین دوربینی که با نیازهای شما مطابقت دارد پیدا کنید از دوربین های حرفه ای پیشرفته، دوربین های مسافرتی کوچک تا دوربین سلفی شیک.

با بهترین دوربین های کوچک آشنا شوید >

با بهترین دوربین های سیستم DSLM آشنا شوید >

با بهترین دوربین های فیلمبرداری آشنا شوید >