#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}

انتخاب رنگ
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy

100 اُمین سالگرد پاناسونیک

100 اُمین سالگرد پاناسونیک

اصول بدون تغییر برای دنیایی که به سرعت در حال تحول است

پاناسونیک در سال 1918 توسط کونوسوکه ماتسوشیتا تأسیس شد. در آن سال، پاناسونیک نوع بهبودیافته‌ای از دوشاخه را معرفی کرد که به‌واسطه آن مردم می‌توانستند از برق سرپیچ برای وسیله الکتریکی استفاده کنند. محصول بعدی پریز و سرپیچ دوطرفه‌ای بود که با آن می‌شد چراغ و وسایل خانگی را با یک منبع واحد استفاده کرد. اصول ما که بر آسانتر کردن هر چه بیشتر زندگی استوار است از همین ایده‌های کوچک نشأت گرفته است.

100ُمین سالگرد پاناسونیک به ما بستگی دارد. برای اشاره به دوران در حال تغییر، ما همچنان به توسعه محصولات آینده در سراسر جهان ادامه می‌دهیم، و همواره این فکر را در سرمان می‌پرورانیم که به اصول تعریف‌شده توسط مؤسس در یک قرن پیش متکی بمانیم.

ماشین لباسشویی

حفظ زیبایی لباس‌ها با کمترین زمان و تلاش

ماشین لباسشویی

1951 ماشین لباسشویی با همزن
1960 ماشین لباسشویی دوقلو
1971 ماشین لباسشویی کاملاً خودکار با قابلیت برنامه‌ریزی
2000 ماشین لباسشویی و خشک کن از در بالا
2003 ماشین لباسشویی و خشک کن استوانه کج شده

پاناسونیک اولین ماشین لباسشویی خود را در سال 1951 معرفی کرد. عرضه این محصول آزادی از زیر بار کارهای روزمره‌ای بود که بسیار وقت‌گیر بودند. شور و شوق نسبت به تولید محصولات برتر به این منجر شد که نوعی ماشین لباسشویی تولید شود که تنها با لمس یک دکمه قابلیت شستشو و خشک کردن را اجرا می‌کرد. در سال 2003، پاناسونیک نوعی ماشین لباسشویی با استوانه کج شده عرضه کرد که انداختن/برداشتن لباس را در ماشین آسانتر می‌کرد و در عین حال از مصرف آب می‌کاست. کمی بعد یک مدل مجهز به ActiveFoam روانه بازار شد که با ایجاد کف فوق‌العاده عملکرد شستشو را به طور چشمگیر بهبود می‌بخشید. پاناسونیک با عرضه دائمی فناوری‌های جدید، روند به خصوصی را در سیر تکاملی ماشین لباسشویی دنبال کرده است. پاناسونیک با حرکتی روبه جلو، همچنان به کم کردن بار کارهای خانگی ادامه می‌دهد و در عین حال نتایجی را رقم می‌زند که لباس‌هایتان حتی پاکیزه‌تر و زیباتر می‌شوند.

ماشین لباسشویی

یخچال

نگهداری غذا به صورت تازه و لذیذ

یخچال

1953 یخچال خانگی
1970 یخچال با درب جداگانه برای فریزر
1984 یخچال با محفظه فریز جزئی -3 درجه سانتیگراد
1996 یخچال اینورتر
2005 یخچال با کمپرسور در قسمت بالا و کشوهای با کشش کامل

پاناسونیک اولین یخچال خود را در سال 1953 معرفی کرد. این محصول به زودی به نماد سبک زندگی ایده‌آلی مبدل شد که در آن اعضای خانواده می‌توانستند از میوه و سبزیجات تازه و مواد غذایی خوشمزه لذت ببرند. بیش از 90% خانواده‌های ژاپنی که غذاهای متنوع بیشتری نسبت به قبل از دهه 1970 می‌خوردند، به این نتیجه رسیدند که یخچال داشته باشند.. حتی پس از اینکه یخچال جزئی از زندگی روزمره آنها شد، به سیر تکاملی خود ادامه داد. کنترل عالی دما برای مواد غذایی فاسدشدنی همان چیزی بود که مردم به دنبال آن بودند. پاناسونیک در حمایت از فرهنگ رو به رشد مواد غذایی و نیازهای جدید آن، فریز جزئی را معرفی کرد، که نگهداری مواد غذایی فاسدشدنی به صورت تازه را حتی برای مدت طولانی میسر می‌کند. پاناسونیک با حرکتی رو به جلو، همچنان به نیازهای این عصر خواهد پرداخت و به خانواده‌ها کمک خواهد کرد که از غذاهای خوشمزه لذت ببرند.

یخچال

تلویزیون

وارد کردن شور و هیجان به اتاق نشیمن

تلویزیون

1952 تلویزیون مونوکروم
1960 تلویزیون رنگی
1991 تلویزیون HD
2003 تلویزیون صفحه تخت پلاسما
2017 تلویزیون 4K OLED

در سال 1952، پاناسونیک از اولین تلویزیون خود رونمایی کرد که تصاویر سیاه و سفید پخش می‌کرد. تلویزیون‌های آن مردم را چنان به دنیای جدید سرگرمی‌های صوتی و تصویری کشید که قبل از آن هرگز تجربه نکرده بودند. پخش زنده و رنگی تصاویر مربوط به المپیک توکیو تا حد زیادی به فروش تلویزیون‌های رنگی جدید شتاب بخشید. مردم همچنین از تجربه تماشای تلویزیون چیزهای بیشتری می‌خواستند؛ برای همین مدل‌هایی را انتخاب می‌کردند که با چندین بلندگو تجربه صوتی پیشرفته‌تری را رقم می‌زد یا با صفحه نمایش بزرگ تجربه بصری مهیجی را ارائه می‌نمود. اخیراً، جدیدترین تلویزیون 4K OLED با کیفیت تصویر فوق‌العاده طبیعی خود بینندگان را شگفت‌زده کرده است و تجربه بصری گیرایی را ارائه کرده که قبلاً هیچ وقت این چنین نبوده است. پاناسونیک با فناوری‌های پیشرفته و برتر خود باز هم آماده است تا یک بار دیگر به همه خانواده‌های جهان کمک کند تا از لحظات پرشور و مهیج بازی‌های المپیک 2020 توکیو لذت ببرند.

تلویزیون

دستگاه تهویه مطبوع هوا

حفظ خنکی هوا در اتاق برای آرامشی مثال‌زدنی

Air Conditioner

1958 دستگاه تهویه پنجره‌ای
1972 دستگاه تهویه/گرمایش اتاق
1993 دستگاه تهویه با حسگر تشخیص انسان
2008 دستگاه تهویه مطبوع با nanoe™
2009 دستگاه تهویه مطبوع با ECONAVI

پاناسونیک اولین دستگاه تهویه اتاقی خود را در سال 1958 روانه بازار کرد. این محصول مدلی بود که پیشتازی پاناسونیک در توسعه سیستم‌های کنترل تهویه مطبوع از آنجا آغاز شد. خانواده‌ها برای بهره‌مندی از آسایش بیشتر، فوراً دستگاه‌های تهویه مطبوع اتاقی را هم در تابستان و هم در زمستان به کار بردند. در همان زمان که روند اجتماعی به سمت یک شیوه زندگی سالمتر پیش می‌رفت، پاناسونیک نوعی سیستم تهویه مطبوع مجهز به ‎nanoe™ ‏را معرفی کرد که از قدرت پاکسازی آب بهره می‌برد. کار بعدی پاناسونیک در زمینه آسایش محیطی با تهویه مطبوع به ساخت مدل‌هایی منجر شد که از جریان هوای  غیرمستقیم برخوردار بود. جریان هوای رو به سقف و دیوارها آسایشی طبیعی را رقم می‌زد. دستگاه‌های تهویه مطبوع پاناسونیک سیر تکاملی خود را همچنان به سمت بهتر شدن ادامه خواهد داد.

Air Conditioner

سشوار

خشک کردن مو به همه کمک می‌کند زیباترین ظاهرشان را داشته باشند

سشوار

1937 سشوار
1960 سشوار تپانچه‌ای شکل
1977 سشوار 1000 وات
2001 سشوار یونی
2006 سشوار با ‎nanoe™‎

سشوارهای پاناسونیک در سرتاسر جهان پرطرفدار هستند. همه چیز با عرضه اولین مدل این شرکت در سال 1937 آغاز شد، زمانی که روش معمول خشک کردن مو این بود که اجازه می‌دادند به طور طبیعی خشک شود. محصولات موفق آن روزها به طور دائمی ارتقا پیدا می‌کرد تا پاسخگوی نیاز مصرف‌کنندگان به خشک کردن سریع و کارآمد موهایشان باشد. موی نرم، براق و سالم همان چیزی است که مصرف‌کنندگان در قرن 21 از سشوارهای خود انتظار دارند. پاناسونیک همیشه فراتر از فناوری‌های موجود را می‌بیند، به همین دلیل مدل‌های جدید سشوارهای خود را همواره از طریق نتایج بدست آمده از تحقیقات تولیدمی‌کند–از جمله این نتایج می‌توان به پیشرفت‌های اخیر در فناوری nanoe™ اشاره کرد. فناوری‌های به کار رفته در تولید سشوارهای پاناسونیک هرگز از تکامل باز نخواهد ایستاد.

سشوار

جارو برقی

ساخت جارو برقی که خانه‌داری را آسان‌تر می‌کند

جارو برقی

1958 جارو برقی استوانه‌ای
1960 جارو برقی با سیم جمع‌شونده
1988 جارو برقی با حسگر گرد و غبار
2002 نمونه اولیه جارو برقی رباتیک خانگی
2015 جارو برقی رباتیک "RULO"

پاناسونیک اولین جارو برقی استوانه‌ای خود را در سال 1958 به بازار عرضه کرد که با این محصول زمان مورد نیاز برای انجام کارهای خانه‌داری را کاهش داد. با ادامه روند تکاملی خانه‌های ژاپن، نیاز به جارو برقی هم رشد کرد. حسگرهای گرد و غبار که توسط پاناسونیک توسعه داده شده است، با افزودن المان‌های بصری به جارو برقی، غبارهای ریزی را که چشم انسان نمی‌تواند ببیند شناسایی می‌کند. شناسایی گرد و غبار، امروز هم، هسته اصلی فناوری جارو برقی پاناسونیک است. سال 2015 سالی بود که اولین جارو برقی‌های رباتیک ما، که حاصل 30 سال پیشرفت ارزشمند در عرصه تکنولوژی بود وارد بازار شد. این محصول با پاک کردن کل سطح کف اتاق، بدون اینکه نیازی به مداخله انسان داشته باشد، تلاش‌های کاراندوز را وارد مرحله جدیدی کرده است. پاناسونیک با حرکتی رو به جلو، همچنان به توسعه فناوری‌های منحصربه‌فردی که تمیزکاری خانه را آسانتر از همیشه کرده است ادامه می‌دهد.

جارو برقی

صدا

ارائه تجربه صوتی واقعی و برتر

صدا

1964 کنسول استریوی "Asuka"
1970 گرامافون با موتور بدون واسطه
1975 سیستم 3 بلندگوی فاز خطی 3 طرفه
2015 سیستم صوتی با وضوح بالا
2016 سیستم HiFI چندکاره Premium ‏"OTTAVA"

کنسول استریوی پاناسونیک موسوم به "Asuka" که در سال 1964 روانه بازار شد، نه تنها برای کیفیت صدای فوق‌العاده که برای طراحی ظریف آن مورد ستایش قرار گرفت–چون همانند قطعه‌ای از سرویس مبلمان زیبا جلوه می‌کرد. سپس، در سال 1965، پاناسونیک اولین محصول خود را با برند Technics روانه بازار کرد. این فناوری به خاطر ارائه تعداد دور ثابت و پایدار بر دقیقه (rpms) برای پخش دقیق صدا، به عنوان استاندارد پخش در سرتاسر جهان شناخته شد. در سال 2015، پاناسونیک سیستم HiFI چندکاره Premium ‏"OTTAVA" را به بازار عرضه کرد.  این سیستم صدای واقعاً عالی Technics را در یک بسته فشرده با طراحی خارق‌العاده ارائه می‌دهد. پاناسونیک با استفاده از فناوری‌های صوتی خود که به‌طور مداوم رسانه‌های جدید را در بر می گیرد، تمرکز خود را به پخش صدا با بیشترین شباهت به صدای واقعی معطوف کرده است و به شنوندگان کمک می‌کند تا منظور واقعی هنرمند در یابد. دوست داران واقعی موسیقی در همه جای دنیا همچنان این تفاوت را درک می‌کنند.

صدا

اجاق های ماکروویو

آسان کردن پخت و پز غذاهای لذیذ

اجاق های ماکروویو

1963 اولین اجاق ماکروویو
1977 اجاق همرفتی/ماکروویو
1988 اجاق همرفتی/ماکروویو با اینورتر
2002 اجاق بخارپز/همرفتی/ماکروویو
2006 اجاق بخارپز/همرفتی/ماکروویو مجهز به گرمکن با توان بالا

پاناسونیک اولین اجاق مایکروویو خود را در سال 1963 معرفی کرد که زحمت تهیه غذا را از دوش مردم برداشت. مدل‌های جایگزین با گرمایش اجاق همرفتی عرضه شدند و مایکروویوها به دستگاه خانگی چند منظوره ارتقا یافتند. تا اینکه، مردم به اجاق‌های مایکروویو روی آوردند، نه فقط برای راحتی که برای طعم عالی غذای پخته شده در آن. پاناسونیک با مایکروویو مجهز به فناوری اینورتر، که امکان کنترل دقیق حرارت را فراهم می‌کرد به این نیازها پاسخ داد. امروزه اینورتر به عنوان یک فناوری اصلی در مایکروویوهای پاناسونیک باقی مانده است. اجاق‌های مایکروویو به عنوان روشی ساده برای گرم کردن غذا شناخته می‌شود، اما آنها اکنون ابزارهای پیشرفته‌ای هستند که در زمینه پخت و پز مورد تحسین افراد آماتور و همینطور افراد حرفه‌ای قرار می‌گیرند. پاناسونیک تلاش‌های خود را وقف بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته‌ای کرده است که پخت و پز را در آینده بهبود می‌بخشند.

اجاق های ماکروویو

دوربین

حفظ خاطرات بزرگ با ما برای همیشه

دوربین

1982 اولین دوربین ویدیویی و ضبط قابل حمل مخصوص مصرف‌کننده
1985 دوربین فیلمبرداری "MACLORD MOVIE"
1988 دوربین فیلمبرداری با تثبیت‌کننده تصویر اپتیکال
2001 دوربین دیجیتال "LUMIX"
2008 دوربین دیجیتال تک‌لنز بدون آینه "LUMIX G"

پاناسونیک اولین دوربین ویدیویی و ضبط قابل حمل مخصوص مصرف‌کننده را در سال 1982 معرفی کرد که به مردم این آزادی را می‌داد که زندگیشان ثبت کنند. مدل‌های بعدی رفته رفته جمع و جورتر و سبک‌تر می‌شدند. همچنین، قابلیت تثبیت‌کننده تصویر الکترونیکی امکان ضبط مهمترین رویدادهای زندگی آنها را در نوار ویدیویی آسانتر از همیشه کرد. پاناسونیک همچنان می‌خواست فناوری‌های دوربین فیلمبرداری خود را در دوربین‌های دیجیتال جمع و جور خود بگنجاند. کنترل‌های کاربرپسند، در ترکیب با قابلیت پیشرفته تثبیت‌کننده تصویر و فناوری‌های فوق‌العاده ضبط ویدیویی، توانایی فیلمبرداری حرفه‌ای را در دستان همه قرار داده است. امروزه، دوربین‌های ممتاز پاناسونیک می‌توانند تصاویر ویدیویی را در قالب شگفت‌انگیز 4K ضبط کنند. پاناسونیک به‌واسطه فناوری پیشروی خود در ضبط و پخش این معنی را تداعی می‌کند که خاطرات با بیشترین وضوح و واقع‌گرایی حفظ می‌شوند.

دوربین