ایده های هدیه روز عشاق


ایده های هدیه روز عشاق
ایده های هدیه روز عشاق

روز عشاق امسال را تبدیل به یک روز به یاد ماندنی کنید.
از بین تعداد زیادی از محصولات پاناسونیک که متناسب با شخصیت شماست، یک هدیه عالی انتخاب کنید.

هدیه هایی برای او

از دوربین ها و هدفون ها گرفته تا تلویزیون های 4K و لوازم اصلاح، می توانید بهترین هدیه را از میان طیف وسیعی از محصولات پاناسونیک انتخاب کنید.

ایده های هدیه ای برای او کاوش کنید

هدیه هایی برای او

از لوازم مد و زیبایی گرفته تا هدفون ها و دوربین های فیلمبرداری، می توانید بهترین هدیه را از میان طیف وسیعی از محصولات پاناسونیک انتخاب کنید.

ایده های هدیه ای برای او کاوش کنید

محل خرید

محل خرید

به نزدیک ترین نمایشگاه کالاهای پاناسونیک در محل خودتان بروید و حتی ایده های هدیه بیشتری از میان طیف وسیعی از محصولات ما مانند تلویزیون ها، دوربین های عکسبرداری و فیلمبرداری دیجیتال، لوازم زیبایی و اصلاح، تلفن ها، وسایل آشپزخانه و بسیاری موارد دیگر پیدا کنید.

نزدیک ترین نمایشگاه کالاهای پاناسونیک را پیدا کنید

با پاناسونیک برنده شوید


پاناسونیک به مشتریانش در امارات متحده عربی، کویت و اردن قیمت های شگفت انگیزی هنگام خرید محصولات ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر پایین را ببینید.

امارات متحده عربی

امارات متحده عربی

به قسمت قرعه کشی نمایشگاه پاناسونیک در دبی بروید و شانس خود را برای برنده شدن یک شب اقامت برای دو نفر در هتل آتلانتیس پالم به همراه خدمات آب گرم و شام دونفره امتحان کنید. یک کوپن بخت آزمایی به ازای هر 250 درهم خرید. اعتبار از 5 تا 18 فوريه 2017. برای کسب اطلاعات بیشتر با 04-2719670 تماس حاصل فرمایید

کویت

کویت

با خرید محصولات پاناسونیک با ارزش 15 دینار به بالا از فروشگاه آنلاین Best Al-Yousifiبه قرعه کشی وارد شوید و شانس خود را برای برنده شدن یک شب اقامت برای دو نفر در خدمات آب گرم و هتل ساحلی جمیرا مسیلا با دسترسی به خدمات آب گرم و شام دونفره و یک سیستم رفع موهای زائد IPL پاناسونیک امتحان کنید. اعتبار از 5 تا 18 فوریه 2017. برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم خدمات مشتریان Best Al-Yousifi با شماره 1832323 تماس حاصل فرمایید.

اردن

اردن

برای شانس برنده شدن یک شب اقامت برای دو نفر در یک هتل پنج ستاره واقع در دریای مرده به بخش قرعه کشی نمایشگاه پاناسونیک در عمان وارد شوید. یک کوپن بخت آزمایی به ازای هر 50 دینار خرید. اعتبار از 5 تا 18 فوريه 2017. برای کسب اطلاعات بیشتر با 06-5866422 تماس حاصل فرمایید.