#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}

انتخاب رنگ
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy

هىيه براي بانوان

هدیه ای برای خانمها

هدیه ای برای خانمها

هدیه واقعی هدیه‌ای است که برای زمان طولانی‌تری باقی بماند نه اینکه مثل یک جعبه شکلات سریع تمام شود. امسال کیفیت را چاشنی کار کنید و با یکی از این هدایای بی‌نظیر پاناسونیک در ولنتاین لبخند توأم با عشق و قدردانی را بر لبان معشوق خود جاری کنید.

عکس‌های فراموش‌نشدنی ولنتاین!

همه آن لحظات ولنتاینی را که یک بار در طول زندگی رخ می‌دهند دوباره تجربه کنید و عکس بگیرید. به فیلم‌های ویدیویی ارزشمندی که می‌توانید با دوربین فیلمبرداری با کیفیت بالای پاناسونیک ضبط کنید فکر کنید. با دوربین‌های همه‌کاره و مؤثر Lumix، پرتره‌های بی‌نظیر و سلفی‌های بامزه بگیرید.

بگذارید زیبایی معشوقه شما تجلی یابد

اجازه دهید اعتماد به نفس معشوقه شما با محصولات زیبایی عالی ما و nanoe® خود را نشان دهد. 5 تنظیم دما و صفحات دارای پوشش فتوسرامیک صاف‌کننده EH-HV20 مدل موی مناسب را تضمین می‌کند و سشوار EH-NA65 موهای عشقتان را طوری درخشان و صاف می‌کند که عاشقش خواهد شد.

/middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false false EH-NA65-K825 EH-NA65-K825 /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false
/middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false false EH-HV20 EH-HV20 /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false
/middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false false EH-KE46 EH-KE46 /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false
/middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false false ES-WH90-P820 ES-WH90-P820 /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false

عشق واقعی همیشه بهترین است!

به همراه جدیدترین مجموعه هدست‌های Bluetooth ما که برای استفاده راحت روزانه طراحی شده‌اند به آهنگ‌های عاشقانه دلخواهتان گوش دهید. با هدست RP-HS34 و یک باتری کوچک و شیک با قابلیت شارژ سریع با هدست RP-HX350 از 20 ساعت پخش بی‌سیم لذت ببرید.

دوباره عاشق لباسهایتان شوید.

بهترین چیزی که یک زن می تواند به تن داشته باشد لباس مورد علاقه اش همراه با اعتماد به نفس است. یک بخار ایستاده خوب می تواند بهترین مراقبت را از لباسهای یک زن انجام دهد که باعث شود او بیشتر و بیشتر عاشق لباسهایش شود.

سلامتی را به معشوقه خود هدیه دهید

بگذارید در این روز ولنتاین با یک اسموتی لذیذ یا آب میوه تازه که دارای خواص اعجاب‌انگیز است، معشوقه شما ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری بدنش را تأمین کند. با MJ-DJ31 سه‌کاره این امکان را برای معشوقه خود فراهم کنید تا مواد اولیه تازه را مخلوط و آسیاب کند

و آبمیوه بگیرد و لحظات عالی و شیرینی را رقم بزند.

/middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false false MJ-DJ31 MJ-DJ31 /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false
/middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false false MX-SS40 MX-SS40 /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false

این صفحه را به اشتراک بگذارید

کیفیتی که می‌توانید به آن اعتماد کنید

کیفیتی که می‌توانید به آن اعتماد کنید

کیفیت عالی محصولات ساخت ژاپن یک استاندارد جهانی شده است. مهم نیست محصولات ما کجا تهیه می‌شوند، این محصولات استانداردهای کیفیت سختگیرانه ما را پشت سر گذاشته‌اند. پاناسونیک کاملاً به تولید محصولاتی با کیفیت عالی و ساختاری بی‌همتا که مشتریانمان از ما انتظار دارند متعهد می‌باشد.

بیشتر بدانید

محل خریداری

محل خریداری

به نزدیکترین نمایشگاه پاناسونیک در محله خودتان بروید و حتی ایده‌های هدیه بیشتری از میان طیف وسیعی از محصولات ما مانند تلویزیون‌ها، دوربین‌های عکسبرداری و فیلمبرداری دیجیتال، لوازم زیبایی و اصلاح، تلفن‌ها، وسایل آشپزخانه و بسیاری موارد دیگر پیدا کنید.

نزدیکترین نمایشگاه پاناسونیک را پیدا کنید