#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}

انتخاب رنگ
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy

هىيه براي أقايان

هدیه ای برای آقایان

هدیه ای برای آقایان

هدیه واقعی هدیه‌ای است که برای زمان طولانی‌تری باقی بماند نه اینکه مثل یک جعبه شکلات سریع تمام شود. امسال کیفیت را چاشنی کار کنید و با یکی از این هدایای بی‌نظیر پاناسونیک در ولنتاین لبخند توأم با عشق و قدردانی را بر لبان معشوق خود جاری کنید.

عشق را در همه مکانها پیدا کنید

با تصفیه‌کننده هوای مدرن پاناسونیک حس تازگی و نشاط را به معشوقتان هدیه دهید. در یک محیط گرم و صمیمی و پر از صلح و آرامش، روش جدید تنفس را تجربه کنید. Econavi به‌واسطه قابلیت مرطوب‌کنندگی، گردش جریان هوای 3D و بسیار چیزهای دیگر جوّ تمیز و پاکیزه‌ای را برای شما و معشوقتان به ارمغان می‌آورد.

/middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false false F-VK655 F-VK655 /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false
/middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false false F-VXL40 F-VXL40 /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false

مرد خود و سبکش را دوست بدارید.

مرد شما با ماشین اصلاح فوق‌العاده ER-GD60 و ریش‌تراش بی‌نظیر ES-LV9N همواره شیک و خوش‌تیپ، هوشمند، دلربا، جذاب، خواهد بود. این مجموعه شگفت‌انگیز از محصولات آرایشی مردانه پاناسونیک باعث درخشش مرد شما خواهد شد.

/middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false false ER-GD60-T751 ER-GD60-T751 /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false
/middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false false ES-LV9N-S841 ES-LV9N-S841 /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false
/middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false false ER-GB75 ER-GB75 /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false
/middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false false ES-LT4N-S803 ES-LT4N-S803 /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false

عشق واقعی همیشه بهترین است!

به همراه جدیدترین مجموعه هدست‌های Bluetooth ما که برای استفاده راحت روزانه طراحی شده‌اند به آهنگ‌های عاشقانه دلخواهتان گوش دهید. با هدست RP-BTD10 و یک باتری کوچک، شیک با قابلیت شارژ سریع با هدست RP-BTS30 از 20 ساعت پخش بدون سیم لذت ببرید.

او قهرمان داستان‌های عاشقانه شما است

همه آن لحظات ولنتاینی را که یک بار در طول زندگی رخ می‌دهند دوباره تجربه کنید و عکس بگیرید. به فیلم‌های ویدیویی ارزشمندی که می‌توانید با دوربین فیلمبرداری با کیفیت بالای پاناسونیک ضبط کنید فکر کنید. با دوربین‌های همه‌کاره و مؤثر Lumix، پرتره‌های بی‌نظیر و سلفی‌های بامزه بگیرید.

مهمانی را قطع نکنید!

با صدای قدرتمند و پرکننده فضا که از سیستم های جدید کوچک صوتی Urban تولید می‌شود هیجان را به مهمانی‌هایتان اضافه کنید. SC-UA7 با طراحی شش گوشه  و شیک، از 10 بلندگو برای صدایی پویا و گسترده برخوردار است و SC-MAX9000 برای یک تجربه موسیقی قدرتمند طراحی شده است. ولنتاین دیگری وجود ندارد، این «همان» شما ولنتاین است!

این صفحه را به اشتراک بگذارید

کیفیتی که می‌توانید به آن اعتماد کنید

کیفیتی که می‌توانید به آن اعتماد کنید

کیفیت عالی محصولات ساخت ژاپن یک استاندارد جهانی شده است. مهم نیست محصولات ما کجا تهیه می‌شوند، این محصولات استانداردهای کیفیت سختگیرانه ما را پشت سر گذاشته‌اند. پاناسونیک کاملاً به تولید محصولاتی با کیفیت عالی و ساختاری بی‌همتا که مشتریانمان از ما انتظار دارند متعهد می‌باشد.

بیشتر بدانید

محل خریداری

محل خریداری

به نزدیکترین نمایشگاه پاناسونیک در محله خودتان بروید و حتی ایده‌های هدیه بیشتری از میان طیف وسیعی از محصولات ما مانند تلویزیون‌ها، دوربین‌های عکسبرداری و فیلمبرداری دیجیتال، لوازم زیبایی و اصلاح، تلفن‌ها، وسایل آشپزخانه و بسیاری موارد دیگر پیدا کنید.

نزدیکترین نمایشگاه پاناسونیک را پیدا کنید