#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false false MX-SS1BST /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false

مخلوط کن دستی MX-SS1

مخلوط کن دستی MX-SS1

بستن

انتخاب رنگ

مشخصات

مخلوط کردن کامل


موتور پرقدرت 600 واتی 2 تیغه مستقیم و 2 تیغه مخلوط‌کن را برای مخلوط کردن سریع و مؤثر حرکت می‌دهد. عالی برای درست کردن سریع سس و اسموتی.
می توان میله استیل ضدزنگ را مستقیم وارد قابلمه سوپ و سس کرد.
و می توانید سرعت را تنظیم کنید تا متناسب با سفتی محتویات شود و سریع آماده کنید.

غذاساز آسان


تجهیزات خردکن با خرد کردن پیاز و گوشت، آماده‌سازی را سریع و راحت می کند. می‌توانید سرعت را تنظیم کنید تا مطابق با سفتی محتویات و ذائقه شما باشد، از سرعت آهسته برای سبزیجات و سریع برای مواد سختی مانند خشکبار و نان خشک استفاده کنید. تجهیزات هم‌زن سفیده تخم‌مرغ یا کرم را سریع هم می زند و آماده می کند تا برای درست کردن شیرینی دردسر نداشته باشید و در مصرف وقت صرفه‌جویی شود.

راحت


دسته‌ آن راحت در دست قرار می گیرد و میله استیل ضدزنگ، ظرف خرد کن و ظرف شیشه‌ای، همه را می توان راحت در ماشین ظرفشویی شست.
مخلوط کن دستی را نیز می توان راحت روی پایه دیواری قرار داد تا فضای پیشخوان آشپزخانه‌تان را اشغال نکند و هنگام نیاز دم دست شما باشد.

ویژگیها

مخلوط کن دستی MX-SS1
سه در یک
مخلوط کن، خردکن، هم‌زن
دسته‌ای که راحت در دست جا می‌گیرد
2 تیغه مستقیم و 2 تیغه مخلوط کن

محصولاتي كه احتمالا دوست خواهيد داشت

محصولاتي كه احتمالا دوست خواهيد داشت

مشاهدات اخیر

مشاهدات اخیر

    پشتیبانی

    پشتیبانی شوید

    مخلوط کن دستی MX-SS1