#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false false MX-AC400 /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false

آسیاب مخلوط کن MX-AC۴۰۰

MX-AC400

خرد کن مخلوط کن سوپر

خردکن مخلوط کن سوپر پاناسونیک یک خرد کن مخلوط کن چند منظوره است که به آسانی نیازهای روزانه شما برای خرد کردن را برآورده می سازد. تیغه های از جنس فولاد آبدیده ضد زنگ می توانند مواد سفت را بدون زحمت آسیاب کنند و همیشه تیز بمانند.

MX-AC400

بستن

انتخاب رنگ

مشخصات

ایمنی بسیار زیاد و استفاده آسان

ایمنی بسیار زیاد و استفاده آسان

سیستم قفل کننده درپوش ایمنی برای هر 3 ظرف
خردکن مخلوط کن فقط در صورتی روشن می شود که درپوش ظرف به درستی بسته شده باشد. این ویژگی امکان بروز حوادث را به حداقل می رساند.

سیستم ایمنی قفل داخلی
مکانیسم ایمنی بومی سازی شده، تضمین می کند که خردکن مخلوط کن فقط در صورتی روشن می شود که ظرف به درستی در جای خود روی واحد پایه قرار گرفته باشد، بنابراین از هرگونه روشن شدن اتفاقی جلوگیری می شود.

استفاده آسان
خردکن مخلوط کن برای استفاده آسان و راحت طراحی شده است. مکانیسم قفل داخلی درپوش و پایه مخلوط کن به گونه ای ساخته شده است که به آسانی و با حداقل سر و صدا در جای خود قرار بگیرد.

کاربردهای بسیار متنوع

کاربردهای بسیار متنوع

خردکن مخلوط کن پاناسونیک یک خردکن مخلوط کن چند منظوره است که به آسانی نیازهای روزانه شما برای خرد کردن را برآورده می سازد.

تیغه از جنس فولاد آبدیده ضد زنگ

تیغه از جنس فولاد آبدیده ضد زنگ

حتی مواد سفت را به راحتی آسیاب می کند. همیشه تیز می ماند.

ویژگیها

آسیاب مخلوط کن MX-AC۴۰۰
360-340 وات
ظرفیت موتور تا ماکزیمم 1000 وات در نظر گرفته شده است
مجهز به ۴ کاسه
فیلتر آبمیوه گیری

محصولاتي كه احتمالا دوست خواهيد داشت

محصولاتي كه احتمالا دوست خواهيد داشت

مشاهدات اخیر

مشاهدات اخیر

  پشتیبانی

  پشتیبانی شوید

  آسیاب مخلوط کن MX-AC۴۰۰

  نحوه کارکرد و راهنماییها
  Operating Instructions
  English