#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false false MC-YL628 /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false

MC-YL628

محکم ساخته شده تا اعتبار استثنایی را معرفی کند

MC-YL628

بستن

انتخاب رنگ

مشخصات

 

 

دوام و ایمنی شگفت آور ایده‌آل برای خاورمیانه.

موتور قدرتمند و بادوام

موتورهای با دوام و با کیفیت عالی پاناسونیک، از 1500 تا 2300 وات، قدرت های متنوعی را برای استاندارد تمیزی بالا ارائه می کنند. هر دو طرف موتور با محافظ لاستیکی پوشانده شده است تا گرد و خاک و شن‌ریزه به داخل آن نرود.

طراحی بادوام

چند شیار 3.0 میلیمتری روی سطح بدنه از سرخوردن جلوگیری می کند و دوام را تضمین می کند. مجرا در قسمت عقب قرار داده شده است تا بتوان ثابت با آن مانور داد و حتی دوام بیشتری داشته باشد.

طراحی ایمن

استوانه زنجیر اتصال زمین دارد تا از الکتریسته ساکن پیشگیری کند.

بادوام و قوی

ظرفیت زیاد آشغال

ظرفیت زیاد آشغال

با ظرفیت زیاد آشغال، می توانید کف را تمیز کنید و لازم نیست مرتب کیسه آشغال را خالی کنید.

سر 2 قسمتی


سر 2 قسمتی قابل تنظیم را می توان برای تمیزکاری چند منظوره استفاده کرد.

فیلتر ضد باکتری


فیلتر ضد باکتری شامل مس موجود در بافت فیلتر است که بر قدرت آن می افزاید. این مس ذرات بدبو را از طریق پیوندهای شیمیایی دفع می کند، فیلتر را تمیز نگه می دارد، کیفیت هوای اتاق را بهبود می بخشد و بدن شما را از آلودگی‌ها حفظ می کند.

عملکرد دمیدن


لوله را به درگاه دمیدن بزنید و از این راه ساده و مؤثر برای زدودن گرد خاک از کنج ها و درزهایی استفاده کنید که دم دست نیستند.

ویژگیها

MC-YL628
قدرتمند
حداکثر 2300 وات
ظرفیت زیاد آشغال 20 لیتری
فیلتر ضد باکتری

محصولاتي كه احتمالا دوست خواهيد داشت

محصولاتي كه احتمالا دوست خواهيد داشت

مشاهدات اخیر

مشاهدات اخیر