#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}

انتخاب رنگ
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy

ایجاد مدل های با وضوح بالا

فصل1

ایجاد مدل های با وضوح بالا

ایجاد مدل های با وضوح بالا
ایجاد مدل های با وضوح بالا

پس زمینه معرفی هدفون

پاناسونیک در سال 2010 شروع به تولید هدفون هایی با کیفیت بالا کرد، توجه آنها به یک درایور با کیفیت بالاتر و کنترل لرزش ها در محفظه بود.

بازارهای HD10/HD5 مجزا

بازارهای HD10/HD5 مجزا

از آنجا که سری HD10 اولین هدفون های با وضوح بالای ما بودند، با استفاده از فناوری های یکپارچه کلاس برتر تولید شدند. سری HD5 با هدف استفاده در خارج از ساختمان تولید شد، ولی ما کیفیت صدای واقعی hi-fi را تضمین نکردیم.


هدف بخش صدای پاناسونیک


صدایی که بسیار طبیعی است، به نحوی که شنونده فراموش کند از هدفون استفاده می کند. برای نشان دادن حال و هوا و لحظات سکوت، ما تا آنجا که می توانستیم وضوح را بالا بردیم.

نکات اصلی در مرحله برنامه ریزی چه بود؟

ما از همه تولیدکنندگان خواستیم از بهترین فناوری، مهندسی و طراحی استفاده کنند. نقش برنامه ریزی محصول یکپارچه کردن نظرات تولیدکنندگان و فناوری ها در محصول است. برای تولید بهترین محصول ممکن، ما از تولیدکنندگان خواستیم تا مرز غیرممکن پیش روند و از آنها خواستیم عشق و علاقه خود را برای تولید محصول بکار گیرند.


اهداف آینده تولید محصول


نکات ارزیابی شامل عملکرد، کیفیت صدا، طراحی، کیفیت محصول و عملکرد هزینه می شود. من می خواهم هدفون های پاناسونیک از هر نظر در رتبه 1 قرار داشته باشند.


نوشته ای برای خوانندگان


اگر به سری HD علاقه مند هستید، لطفاً سایر محصولات ما را هم امتحان کنید تا تجربه صداهای با کیفیت بالا را نیز به دست آورید. به ویژگی هایی دست می یابید که فراتر از قیمت آن است.

نکات اصلی در مرحله برنامه ریزی چه بود؟

برای خواندن داستان ها کلیک کنید

برای خواندن داستان ها کلیک کنید