#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}

انتخاب رنگ
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy

صداهایی که احساسات سازنده را نشان می دهد

فصل2

صداهایی که احساسات سازنده را نشان می دهد

صداهایی که احساسات سازنده را نشان می دهد
صداهایی که احساسات سازنده را نشان می دهد

هدف پاناسونیک برای صدا

ما به دنبال کیفیت صدای طبیعی هستیم. منابع صدای با وضوح بالا 3 تا 8 برابر داده یک CD هستند.
برای بازتولید آن، دیافراگم باید بطور دقیق لرزش داشته باشد و لرزش های غیر ضروری حذف شوند.

فناوری های اصلی کیفیت صدا

برای ایجاد صدای عالی در هدفون به لرزش دقیق هوا و حذف لرزش های غیر ضروری نیاز است. برای رسیدن به این هدف ما واحد درایور و فریم درایور را تولید کردیم. برای لرزش دقیق دیافراگم به سختی و سبکی بصورت همزمان نیاز است. مواد دیافراگم همچنین روی کیفیت صدا اثر می گذارد برای همین ما مواد مختلفی را آزمایش کردیم.
برای دیافراگم HD10 ما از پوشش چند لایه ای (MLF) استفاده کردیم.

MLF ویژگی های آکوستیک قوی ندارد و برای صداها در اجرای زنده ارتعاشات کمی تولید می کند. در واحد درایور جدید از یک فریم ضد لرزش استفاده شده است. طرح مفهومی پایه بیضی شکل لرزش ها را کاهش می دهد. همینطور با تولیدکنندگان رزین برای تولید رزین اسید پلی لاکتیک جدید همکاری کردیم. سپس ریب فریم را در فواصل نابرابری قرار دادیم تا لرزش هر چه بیشتر کاهش یابد.

فناوری های اصلی کیفیت صدا
دیافراگم MLF (پوشش چند لایه ای)
فریم درایور ضد لرزش

ما سعی کردیم در حالیکه کیفیت صدای HD5 را بالا می بریم هزینه آن را پایین نگه داریم. دیافراگم HD5 به اندازه 40 میلی متر است، برای رسیدن به باند فرکانس 4 هرتز تا 40 کیلوهرتز، ما از فریم ضد لرزش و سه درگاه صدا استفاده کردیم. برای کاهش لرزش و نویز ما از مواد جذب صدا استفاده کردیم. اینکار کیفیت صدای مطلوبی برای بازتولید صدای با وضوح بالا در اختیار ما قرار می داد.


تغییراتی کوچک برای صدای دلخواه


تنظیم صوتی شامل تنظیمات تکراری و جلسات گوش دادن از جمله نظرات نوازندگان می شد.


نظرات نزدیک به طرفداران صدا


علاوه بر صدای با وضوح بالا، کاربران می توانند با این هدفون های جدید از CD ها و MP3 ها لذت ببرند. سری HD دنیای کاملی از حال و هوای موسیقی را در اختیارتان قرار می دهد.

تغییراتی کوچک برای صدای دلخواه

برای خواندن داستان ها کلیک کنید

برای خواندن داستان ها کلیک کنید