#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}

انتخاب رنگ
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy

نهایت طراحی

فصل3

نهایت طراحی

نهایت طراحی
نهایت طراحی

مفهوم طراحی سری HD

وضوح بالای جذاب

مفهوم طراحی وضوح بالای جذاب است. دیافراگم MLF از یک ماده قابل توجه استفاده می کند. زمانی که روی یک صفحه سفید قرار بگیرد تغییری دیده نمی شود، ولی زمانی که روی یک صفحه مشکی قرار بگیرد یک جلوه رنگین کمانی دارد. برای دستیابی به زیبایی مواد MLF، ما آن را در محفظه هدفون قابل رؤیت کردیم و سایر قسمت های آن را مشکی گذاشتیم.


طراحی ساده برای برجسته نشان دادن دیافراگم رنگین کمانی


برای نشان دادن وضوح بالا در هدفون ها و هدبند، ما مواد اولیه زیادی را امتحان کردیم و در نهایت به یک طراحی با دیافراگم ساده و زمینه مشکی یکپارچه رسیدیم که به خوبی دیافراگم را برجسته کرده و نشان می داد.

مفهوم طراحی سری HD
به دنبال نهایت تناسب

به دنبال نهایت تناسب

تنظیم کشویی افقی


ما می خواستیم کاربران وجود هدفون ها را فراموش کنند. طبق اصول ارگونومیک، ما زاویه، شکل، اندازه و ابعاد سر برای هدبند، محفظه و درایور را بهینه کردیم. با حفظ فشار هوا، هدبند می تواند برای یک تناسب راحت و همینطور صدای با وضوح بالا و عالی از قسمت عقب و جلو تنظیم شود.


پد گوش ارگونومیک ‎HD10 3D‎

ما فشار هوای پدهای گوش را افزایش دادیم برای اینکار شکل پد را با قسمت تو رفتگی گوش ها و قسمتی که از آنجا سر شروع به باریک شدن می کند در بالای گوش ها تطبیق دادیم. تنها تعداد کمی از شرکت ها به این طراحی دست یافته اند.

تفاوت های طراحی HD10 و HD5

مفهوم HD5 درست مانند HD10 است: وضوح بالای جذاب و به دنبال نهایت تناسب. مواد مشابهی استفاده شد و عملکرد تنظیم HS مشابهی ارائه شد. با اینحال، HD5 برای استفاده در خارج از ساختمان طراحی شد برای همین متناسب تر، سبک تر و جمع و جور تر است.


نوشته ای برای خوانندگان

این هدفون ها به دلیل داشتن طراحی ساده و صدای منحصر به فرد، تا مدتها جزء محصولات جدید خواهند بود. کیفیت پاناسونیک در طراحی، تمامیت محصول و ماندگاری آنها دیده می شود. لطفا، آنها را امتحان کنید.

تفاوت های طراحی HD10 و HD5

برای خواندن داستان ها کلیک کنید

برای خواندن داستان ها کلیک کنید