#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false false RP-HC800E-K /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false

هدفون های استریوی حذف نویز RP-HC800

RP-HC800

با فناوری حذف نویز اطراف را بیصدا کنید

هدفون های HC800 از جدیدترین فناوری حذف نویز برای حذف صدای محیط که می تواند برای شنیدن موسیقی مزاحمت ایجاد کند استفاده می کنند. با HC800 می توانید از موسیقی دلخواه خود لذت ببرید بدون اینکه درگیر صدای اطراف باشید حتی زمانی که با هواپیما، اتوبوس یا قطار مسافرت می کنید.

RP-HC800

بستن

انتخاب رنگ

مشخصات

حذف نویز

حذف نویز

فناوری حذف نویز بازخورد بهبود یافته HC800 در دامنه وسیعی از فرکانس به عملکرد عالی در زمینه حذف نویز دست یافته است. میکروفن با عملکرد بالای داخلی موجود در هدفون، سر و صدای محیط را در دامنه فرکانس از متوسط تا پایین ردیابی کرده و یک موج صدای فاز معکوس برای کاهش چشمگیر نویز بازخورد می دهد. گوشی های کاملاً درزگیری شده نیز ورود سر و صدای محیط در دامنه فرکانس متوسط تا بالا را مسدود می کند.

تنظیم راحت

تنظیم راحت

راحتی چشمگیر این هدبند کاملاً متناسب و وسیع و پد نرم را احساس کنید. پدهای گوش فشار کمی روی لاله گوش وارد می کنند تا از حداکثر راحتی برخوردار شوید.

صدای با کیفیت بالا

صدای با کیفیت بالا

هدفون های RP-HC800 با دستگاه های درایور 40 میلی متری صدا و باس قدرتنمدی ایجاد می کنند. آنها با باس واقعی و صداهای با فرکانس متوسط تا بالای واضح یک صدای واقعی در اختیارتان قرار می دهند.

40 ساعت زمان بازپخش طولانی

40 ساعت زمان بازپخش طولانی

باتری آلکالین یک پخش طولانی 40 ساعته موسیقی در اختیارتان قرار می دهد. به این ترتیب حتی اگر برای مدت زمان زیادی در حال حرکت باشید نیازی نیست نگران تمام شدن شارژ باتری باشید.
و همینطور زمانی که کلید حذف نویز روی ON یا OFF باشد هم می توانید به موسیقی گوش دهید. این سیستم بازتولید صدای هیبرید به شما کمک می کند حتی زمانی که شارژ باتری تمام شده است به موسیقی گوش دهید، درست همان کاری که می توانید با هدفون های معمولی انجام دهید.

سیم صدای جداشدنی

سیم صدای جداشدنی

سیم 1.5 متری/4.9 فوتی قابل جدا شدن است برای همین می توانید هدفون ها را به هم نزدیک کنید و در حالت فشرده قرار دهید. به این ترتیب حمل آن خیلی راحت می شود.

مکانیسم چرخان برای نگهداری راحت

مکانیسم چرخان برای نگهداری راحت

هدفون ها تا 90 درجه می چرخند و می توانید هدفون ها را تا کنید تا بصورت تخت درآمده و بصورت کوچک و فشرده قرار بگیرند.

محفظه قابل حمل

محفظه قابل حمل

محفظه حمل ارائه شده به شما کمک می کند شکل هدفون ها را حفظ کنید حتی زمانی که در کیف یا چمدان بسته بندی می شوند و از تحت فشار قرار گرفتن هدفون ها جلوگیری می کند.

ویژگیها

هدفون های استریوی حذف نویز RP-HC800
دستگاه درایور 40 میلی متری
با آهنربای نئودیمیم
حذف نویز
با فناوری بازخورد
سیم صدای جداشدنی
طول سیم (متر/فوت): 1.5 / 4.9

محصولاتي كه احتمالا دوست خواهيد داشت

محصولاتي كه احتمالا دوست خواهيد داشت

مشاهدات اخیر

مشاهدات اخیر

    پشتیبانی

    پشتیبانی شوید

    هدفون های استریوی حذف نویز RP-HC800