#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false false /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false

هدفون های مجهز به فناوری القای استخوانی RP-HGS10

RP-HGS10

طراحی گوش‌آزاد

هدفون های RP-HGS10* با طراحی گوش‌آزاد به شما امکان می دهند هنگام گوش دادن به موسیقی صداهای محیط را نیز بشنوید. این هدفون ها کل گوش را نمی پوشانند یا کلاً مانع شنیدن صداهای محیط نمی شوند بنابراین برای انجام بسیاری از کارها مناسب هستند -- در محل کار، در خانه یا بیرون. در برابر عرق و آب هم مقاوم هستند** . برای لذت بردن از موسیقی، HGS10 را به عنوان شریک هر روز خود انتخاب کنید.

close
^

انتخاب رنگ

مشخصات

القای استخوانی چیست؟

القای استخوانی چیست؟

هدفون های RP-HGS10 پاناسونیک از فناوری القای استخوانی استفاده می کنند تا لرزش صدا را مستقیم از طریق استخوانهای گونه به حلزون گوش منتقل کنند. این هدفون ها در مجاورت گوش های شما قرار می گیرند، و کل گوش شما را نمی پوشانند. این طراحی بی نظیر و خارج از گوش به شما امکان می دهد هنگام کار، استراحت در خانه یا هنگام دویدن از شنیدن موسیقی لذت ببرید و ایمنی خود را نیز حفظ کنید.

بیشتر بدانید هدفون های مجهز به فناوری القای استخوانی

عالی برای هنگام ورزش کردن

عالی برای هنگام ورزش کردن

هدفون های RP-HGS10 یک طرح فعال دارند که آنها را برای هنگام ورزش کردن ایده آل می سازد. ضد آب هستند و عرق، باران و قطرات آب را می توان راحت با پارچه مرطوب از روی آنها پاک کرد. و از آنجا که در داخل گوش قرار نمی گیرند، مقدار نویز خش خش ناشی از کشیده شدن سیم روی یک سطح در حداقل قرار می گیرد. در چندین رنگ ارائه می شود تا با لباس ورزشی شما هماهنگ شود.

ویدیوی تبلیغاتی هدفون های مجهز به فناوری القای استخوانی

ایده‌آل برای استفاده در مکانهای سرپوشیده و آزاد

ایده‌آل برای استفاده در مکانهای سرپوشیده و آزاد

RP-HGS10 برای استفاده در فضای باز عالی است. چون هدفون گوش ها را نمی پوشاند، بوق ماشین ها، صداهای مربوط به حمل و نقل و سایر صداها مسدود نمی شوند. کناره ها و پشت آن دارای نوارهای انعکاسی است که نور چراغ ماشین ها را منعکس می کند تا قابلیت مشاهده و ایمنی را در مکانهای کم نور و در شب بیشتر کند. وقتی در فضای سرپوشیده استفاده شود، هنگام گوش دادن به موسیقی هنوز می توان صداهای محیط و دیگران را شنید.

سبک و راحت

سبک و راحت

هدفون های RP-HGS10 سبک هستند و راحت می توان آنها را روی گوش گذاشت و برداشت. پدهای نرم اطراف آن، راحت در مجاورت گوش های شما قرار می گیرند و سیم محکمی دارد که گره نمی خورد و استفاده، حمل و نگهداری آن را آسان می کند.

ویژگیها

هدفون های مجهز به فناوری القای استخوانی RP-HGS10
رنگها:
Color:سبز:RP-HGS10-G
Color:سفید:RP-HGS10-W
Color:صورتی:RP-HGS10-P
RP-HGS10E-G RP-HGS10E-W RP-HGS10E-P
با فناوری القای استخوانی
گوش های خود را آزاد بگذارید
ضد آب
مناسب برای استفاده هنگام ورزش کردن
صفحه انعکاسی برای ایمنی
عالی برای دویدن در فضای آزاد

هیجات زده بشو

محصولاتي كه احتمالا دوست خواهيد داشت

محصولاتي كه احتمالا دوست خواهيد داشت

مشاهدات اخیر

مشاهدات اخیر

    پشتیبانی

    پشتیبانی شوید

    هدفون های مجهز به فناوری القای استخوانی RP-HGS10