#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}

انتخاب رنگ
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy

چرا پاناسونیک؟

چرا پاناسونیک؟

ما همه تلاش خود را برای تحقیق و توسعه فناوری نوین، فناوری روند تولید و نوآوری در کیفیت بکار می گیریم. ما محصولات جدیدی ارائه خواهیم کرد که بر اساس راه حل های پیشنهادی، به نفع مشتریان توسعه می یابند.

محصولات جدید به موازات خواسته های مشتری تولید می شوند.

چرا پاناسونیک؟

برای برقراری اتصال با افرادی که دوستشان دارید یا برای شما مهم هستند، ارتباط مهم است و پاناسونیک با افزودن یک لمس ساده به ارتباط از این حالت پشتیبانی می کند.

به تعداد کلی 266 میلیون دستگاه رسیده است

با دنبال کردن تفکر خود یعنی "تلفن هایی که افراد از استفاده آنها لذت می برند" انواع مختلفی از مدل های تلفن تولید شده است. محبوبیت بسیار زیاد آنها در بازار موجب شده است ما به رقم 266 میلیون مارک در محموله های محصولات سراسر جهان دست یابیم.

پاناسونیک محصولات خود را به مشتریانی در بیشتر از 140 کشور در سراسر جهان ارائه می کند. برای اینکه همه مردم جهان بتوانند از محصولات ما استفاده کنند، این مجموعه شامل مدل هایی می شود که می تواند به بیش از 30 زبان مورد استفاده قرار بگیرد.

به تعداد کلی 266 میلیون دستگاه رسیده است

هر مرحله تحت سیاست مشتری مداری قرار دارد

ما نیازهای مشتریان را در نظر می گیریم، محصولات را طراحی می کنیم و سپس اقدام به توسعه آنها می نماییم. محصولات ایمن و قابل اعتماد تحت کنترل دقیق کیفیت ساخته می شوند. علاوه بر این، خدمات مشتری محصولاتی را که واقعاً متناسب با نیازهای مشتری می باشد پیشنهاد و عرضه می کنند، و این برای ما افتخار و تحسین بالایی را در بازارهای جهانی به دنبال دارد.

هر مرحله تحت سیاست مشتری مداری قرار دارد

تکرار مراحل طراحی، توسعه و اصلاح

محصولات ما تحت مفهوم اصلی "سیاست مشتری مداری" تولید می شوند. طرح مشتری مداری از طراحی و توسعه محصولات از دیدگاه و نقطه نظر مشتریان پشتیبانی می کند. بطور اساسی، ما با مشتریان در ارتباط هستیم تا در جریان شرایط استفاده و درخواست های کاربران قرار بگیریم، سپس طی روند توسعه به طراحی و تأیید ایده اقدام می کنیم. بعد از روند تجارتی کردن، ما تلاش می کنیم هر مرحله را در محصولات بعدی خود توسعه دهیم.

تکرار مراحل طراحی، توسعه و اصلاح

برای توسعه محصولاتی که واقعاً متناسب با نیازهای مشتری است

ما بطور مداوم نظرات مشتریان را دنبال می کنیم و روش های فنی و روش های زندگی جدید را مورد مطالعه قرار می دهیم تا به نیاز واقعی مشتری دست یابیم و سپس از این اطلاعات برای توسعه محصولات استفاده می کنیم.

همینطور محصولات برگشت داده شده را بطور کامل مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهیم و آزمایش های کنترل اصلی را انجام می دهیم تا محصولاتی تولید کنیم که برای استفاده در زندگی واقعی مشتریان کاملاً راحت و آسان باشد.

برای توسعه محصولاتی که واقعاً متناسب با نیازهای مشتری است

عملکردهای راحت برگرفته شده از نظرات مشتری

دکمه خاص انسداد تماس و انسداد تماس

دکمه خاص انسداد تماس و انسداد تماس

تماس ها را از شماره تلفن های خاص مانند تله مارکتر (بازاریاب تلفنی) یا روبوکال (کدگذاری تلفنی به صورت خودکار) مسدود کنید.
با فشار دادن یک دکمه زمانی که تلفن زنگ می خورد یا در مدت مکالمه، تماس ها را از تماس گیرنده فعلی مسدود می کند.

اعلان شناسه تماس گیرنده

اعلان شناسه تماس گیرنده

صدایی که اطلاعات تماس گیرنده را اعلام می کند. شاید راحت تر و بی دردسرتر باشد که قبل از برقراری تماس بدانید چه کسی تماس گرفته است.

دفترچه تلفن مشترک

دفترچه تلفن مشترک

اعلام می شود که همه اطلاعات تماس گیرنده در هر گوشی ثبت می شود. اطلاعات ثبت شده در دفترچه تلفن با همه گوشی ها به اشتراک گذاشته می شود.

در دسترس بودن باتری معمولی

در دسترس بودن باتری معمولی

تلفن از باتری های قابل شارژ اندازه ‎AAA (R03)‎ معمولی استفاده می کند که به راحتی تعویض می شوند.

کاهش نویز

کاهش نویز

برای برطرف کردن مشکل صدای تلفن که به دلیل صدای اطراف به سختی شنیده می شود، ما عملکردی را اضافه کرده ایم که نویز پس زمینه طرف مقابل را کاهش می دهد.

استفاده با یک دست

استفاده با یک دست

برای برطرف کردن مشکل کاربرانی که ضمن صحبت با تلفن به انجام کارهای دیگری مشغولند، ما تلفن ها را طوری طراحی کرده ایم که بتواند به راحتی در کنار شانه قرار بگیرد.

نور زمینه روشن

نور زمینه روشن

برای اینکه بتوان راحت تر از تلفن در اتاق تاریک استفاده کرد، ما عملکردی را اضافه کرده ایم که دکمه ها و LCD را روشن نگه می دارد.

ارسال پیام از تماس ها

ارسال پیام از تماس ها

برای برطرف کردن مشکل کاربرانی که متوجه پیام ورودی نمی شوند، زمانی که حالت ماشین پاسخگو یک پیام صوتی جدید ارسال می کند، هشداری به تلفن همراه ارسال می شود و شما می توانید پیام صوتی جدید را بشنوید.

عملکردهای راحت برگرفته شده از تحقیقات انجام شده در مورد روش زندگی

کنترل کودک

کنترل کودک

خانواده هایی که هر دو والدین به کسب درآمد می پردازند در حال افزایش است برای همین کاربران در زمینه کودکان خود نیاز به کمک دارند. با توجه به این مورد، ما عملکردی را اضافه کرده ایم تا گوشی بتواند صدای گریه نوزاد را از اتاق دیگر ضبط کرده و از طریق گوشی دیگری به والدین اطلاع دهد.

عملکرد پشتیبان برق

عملکرد پشتیبان برق

برای استفاده مطمئن حتی در مناطقی که برق مکرراً قطع می شود، ما عملکردی را اضافه کرده ایم که به کاربر اجازه می دهد برای یک مدت زمان خاص حتی زمانی که برق قطع است بتواند تماس بگیرد.

سازگار با سمعک

سازگار با سمعک

افرادی که دچار مشکلات شنوایی هستند می توانند بدون اینکه نگران سر و صدای ایجاد شده زمان استفاده از سمعک باشند از یک مکالمه واضح لذت ببرند.

گیره کمربند ارائه شده

گیره کمربند ارائه شده

چون بسیاری از کاربران مجبورند به مکان های مختلفی از جمله دفاتر و انبارها بروند، ما برای استفاده راحت تر یک گیره کمربند در نظر گرفته ایم. می توانید خیلی راحت تلفن را به کمربند خود گیر داده و به راه خود ادامه دهید.

عملکردهای راحت برگرفته شده از تحقیقات انجام شده در مورد روندهای فنی

Link-to-Cell

Link-to-Cell

می توانید به تماس هایی که با تلفن هوشمند شما گرفته می شود حتی در اتاق هایی که تلفن سیگنال ندارد و زمانی که تلفن هوشمند شما در حال شارژ مجدد است پاسخ دهید.

اتصال تلفن هوشمند

اتصال تلفن هوشمند

با تلفن هوشمند و دستگاه تبلت خود تماس های شهری برقرار کنید و به آنها پاسخ دهید. هر کدام از اعضای خانواده می توانند از محل خود در خانه تماس شهری برقرار کرده و به آنها پاسخ دهند.

کنترل کیفیت محصولات که برای هر فردی جهت استفاده، ایمن، قابل اعتماد و راحت است

استانداردهای دقیق خانگی برای محصولات در نظر گرفته شده و آزمایش های زیادی انجام شده است. با انجام دقیق آزمایش ها، اطمینان حاصل می کنیم که مشتریان به محصولاتی دسترسی دارند که هم ایمن و هم قابل اعتماد است.

کنترل کیفیت محصولات که برای هر فردی جهت استفاده، ایمن، قابل اعتماد و راحت است

تضمین کیفیت از یک سیستم تولید کنترل شده دقیق

اساس تضمین کیفیت حذف نقص ها و جلوگیری از ورود به روند کار، تولید شدن و خارج شدن آنها از روند کار است. محصولات با کیفیت بالا مستلزم توجه مداوم به کنترل کیفیت است.

تضمین کیفیت از یک سیستم تولید کنترل شده دقیق

جوایز نشان دهنده ارزیابی بالا

خدمات از دیدگاه کاربران منجر به رضایت مشتری می شود همانطور که جوایز مختلف نشان دهنده ارزیابی بالا هستند.

جوایز نشان دهنده ارزیابی بالا

توسعه فعالیت تجاری از مکالمات صوتی سنتی تا یک سیستم شبکه خانگی بر اساس فناوری DECT.

 

 

 

سیستم شبکه خانگی پاناسونیک یک سیستم بی سیم است که به شما اجازه می دهد شبکه قدرتمندی از دوربین ها، حسگرها و فیش های هوشمند در خانه تان ایجاد کنید و از طریق یک برنامه آسان برای استفاده همه آنها را کنترل نمایید. همینطور سیستم می تواند به خط ثابت هم وصل شود تا بتوانید از تلفن هوشمند یا تبلت خود به عنوان یک تلفن خانگی استفاده نمایید.

توسعه فعالیت تجاری از مکالمات صوتی سنتی تا یک سیستم شبکه خانگی بر اساس فناوری DECT.

کنترل و بازبینی خانه برای آرامش خاطر

 

نظارت بر خانه

• خواب کودک یا کودکان را از اتاق دیگری کنترل کنید و حتی می توانید برای آنها لالایی بخوانید و با آنها حرف بزنید.
• زمانی که از خانه دور هستید حیوانات خانگی و خانه تان را به راحتی کنترل کنید. کنترل خانه حتی اطلاعاتی از بخش هایی که مشکلی دارند را در اختیارتان قرار می دهد. (مثلاً نشتی آب)

نظارت بر خانه

ایمنی خانه

• با دانستن اینکه چه کسی به خانه شما آمده است آرامش خاطر داشته باشید.
• حسگر افراد مشکوکی را که زمان دور بودن شما از خانه وارد منزل می شوند شناسایی می کند و می تواند کارهای زیر را هم انجام دهد: اعلانی ارسال کند، هشدار بدهد و فیلم ضبط کند.

ایمنی خانه

کنترل خانه

• با تلفن هوشمندتان چراغ ها و دیگر لوازم برقی را خاموش کنید.
• برای محافظت بیشتر از خانه، با روشن و خاموش کردن چراغ ها با کنترل از راه دور برای زمانی که از خانه دور هستید اینطور نشان دهید که کسی در خانه است.
• برای خاموش و روشن کردن وسایل یک تایمر تنظیم کنید.

کنترل خانه

مزیت های پاناسونیک

سیستم شبکه خانگی پاناسونیک از مزیت هایی برخوردار است از جمله جفت سازی دکمه راحت فشاری برای توسعه آسان، دانلود برنامه های رایگان و بدون هزینه ماهانه.
فناوری بی سیم DECT محدوده بزرگی را تحت پوشش قرار می دهد و برای خانه ها و آپارتمان هایی که دیوارهای ضخیمی دارند مناسب است.

مزیت های پاناسونیک

همکاری با Allianz، بزرگترین شرکت بیمه در اروپا.

از طریق این همکاری، سرویس محافظت از خانه ای ارائه می شود و زمانی که حسگرهای پاناسونیک نشتی آب یا شکستگی پنجره را شناسایی کنند از طریق یک خط ثابت اطلاعات را هم به مرکز سرویس Allianz و هم به تلفن هوشمند مالک خانه ارسال می کند. سیستم شبکه خانگی پاناسونیک تنها سیستم شبکه خانگی است که می تواند به یک خط ثابت وصل شود. و این هم دلیل دیگری که پاناسونیک را انتخاب کنید.

همکاری با Allianz، بزرگترین شرکت بیمه در اروپا.