شرکت بازاریابی پاناسونیک درخاورمیانه و آفریقا FZE

 بازاریابی پاناسونیک درخاورمیانه و آفریقا منطقه آزاد

شرکت پاناسونیک خاورمیانه و آفریقا(PMMAF) شعبه شرکت پاناسونیک ژاپن است و دفتر مرکزی آن منطقه (MEA) در دبی قرار دارد.

نام شرکت

شرکت پاناسونیک خاورمیانه و آفریقا FZE

آدرس دفتر اصلی

منطقه آزاد جبل علی (جنوب) ، دبی ، امارات عربی متحده

شماره تماس

+۹۷۱-۴-۸۸۶۲۱۴۲

کس

+۹۷۱-۴-۸۸۶۵۱۵۵

مدیر عامل

هیروکی (هریس) سوژیما

اسیس

۱۹۹۶

مدیرعامل شرکت پاناسونیک ، دفتر خاورمیانه و آفریقا

مدیرعامل شرکت پاناسونیک ، دفتر خاورمیانه و آفریقا

ارائه ارزش برند برای یک زندگی بهتر، یک دنیای بهتر

از سال 1918، تمرکز پاناسونیک بر روی غنی سازی زندگی مشتریان از طریق ایجاد نوآوری در محصولات بوده است. همانطور که به صدمین سال تأسیس در سال 2018 نزدیک می شویم، هدف پاناسونیک ادامه به جلب رضایت مشتری از طریق ارائه محصولات، خدمات و راه حل های یکپارچه برتر در سطح جهانی است.

شرکت پاناسونیک خاورمیانه و آفریقا (PMMAF) دارای یک فرصت منحصر به فرد برای بهره گیری از منابع وسیع پاناسونیک و قابلیت های خلاقانه آن برای ارائه طیف وسیعی از محصولات به مشتریان در خاورمیانه و آفریقا و راه حل هایی برای بهترین کیفیت و استاندارد هایی است که از ما توقع ارائه آن را دارید.

به عنوان یکی از مورد اعتماد ترین برند های دنیا، هدف ما ایجاد "یک زندگی بهتر، یک دنیای بهتر" برای خانه و کسب و کار  افراد است.

هیروکی (هریس) سوژیما
مدیر عامل
شرکت پاناسونیک خاورمیانه و آفریقا FZE
آوریل 2017

نقشه دسترسی

دفتر مرکزی منطقه

Regional HQ

شرکت خصوصی پاناسونیک هند با مسئولیت محدود

اخیراً پاناسونیک به منظور رشد و پیشرفت اقتصاد در حال ظهور آسیا، خاورمیانه و غرب، هند را به عنوان مرکز منطقه ای در نظر گرفته است.
با شروع از هند، این شرکت قصد دارد دانشی تجربی برای توجه به مصرف کنندگان خارج از هند کسب کند و سپس این دانش را به بازار های در حال ظهور انتقال دهد.
هند ششمین منطقه استراتژیک و سرپرست کشورهای SAARC، خاورمیانه و آفریقا است.
پاناسونیک به صورتی مدبرانه و فعال در تحقیقات بازاریابی و ابداع محصولات جدید سرمایه گذاری می کند و بهترین نخبگان جهان را با استفاده از سیستم آزاد تقاضا در خانه، جذب می کند و در زمینه هایی مانند انرژی، آب، دسترسی راه دور و غذا کار می کند.

آدرس دفتر اصلی

First Floor, ABW Tower, IFFCO Chowk, Sector 25,
Gurgaon - 122001, Haryana, India

تلفن دفتر اصلی

91-124-4596600+

دورنگار دفتر اصلی

91-124-4596625+

نشانی ثبت شده

No. 88, 6th Floor, “ SPIC building Annexe” Mount Road,
Guindy, Chennai – 600032

تلفن نشانی ثبت شده

91-44-61089300+

دورنگار نشانی ثبت شده

91-44-61089899+

رئیس

دیازو ال تی او

تاریخ تاسیس

شرکت خصوصی پاناسونیک هند با مسئولیت محدود (بخش فروش مصرف کنندگان)
در تاریخ 14 جولای 2006 تاسیس شده است.

پیغام ازجانب مدیر کل پاناسونیک در هند، آسیا، خاورمیانه و آفریقا

Managing Director

اقتصاد هند در دهه گذشته تغییرات بنیادی داشته است و با داشتن رشدی سریع و توان تولیدی بالا در کالا و خدمات، به یک مقصد تجاری بزرگ تبدیل شده است.
هند دیگر تنها بخشی از بازار تجاری در حال ظهور نیست، بلکه به عنوان بازار شماره یک جهانی برای پاناسونیک مطرح است و در پیشرفت ما نقشی حیاتی داشته است و به سرعت در حال معرفی خود به عنوان پیشگام ترقی منطقه آسیا اقیانوسیه است.
با سرمایه گذاری در محصولات، استعدادها، بازاریابی و تولید، ما قصد داریم به نحوی مدبرانه، مهارت و منابع خود را در هند به نفع دیگر بازارهای در حال ظهور تقویت کنیم.
هند ، آسیای جنوبی ، خاور میانه و آفریقا، در زمره مناطق استراتژیک طبقه بندی شده اند و ما در حال حاضر کشور هند را از نظر کار و تجارت در صدر سایرین می بینیم.

به عنوان بخشی از برنامه توسعه تجاری، هدف ما بهبود رشد در هند و ایجاد پیشرفت عمیق در اقتصادهای در حال ظهور است.
هند ششمین منطقه استراتژیک و سرپرست کشورهای SAARC، خاورمیانه و آفریقا است.
ما قصد داریم نیاز خاص این نوع بازارها را بسنجیم و با تمرکز روی قیمت و کارایی محصولات، آنها را تولید کنیم.

با داشتن مسئولیت و انگیزه مضاعف برای توسعه و هدایت فعالیت های تجاری در آسیا، خاورمیانه و آفریقا که بازارهای در حال ظهور برای پاناسونیک هستند، ما همچنان با نگرش تقویت مدیریت منطقه ای برای ارائه بهترین محصولات و خدمات به مصرف کنندگان، راه را ادامه می دهیم و علاوه بر دیگر مناطق رشد، بر روی هند تمرکز داریم.

دايزو ايتو
سرپرست منطقه ای پاناسونیک در هند، آسیا، خاورمیانه و آفریقا

گروه شرکتها

فروش منطقه ای تحت نظارت پاناسونیک هند

  • بازاریابی پاناسونیک در هند (CE :(PMIN (تلویزیون، محصولات صوتی، سینمای خانگی)، HA‏ (‏AC، WM، Ref، WMO‏، محصولت بهداشتی، جارو برقی، تصفیه آب) و تصویر برداری دیجیتال (دوربین و فیلم)
  • بخش فروش سیستم (SSD): تهیه صفحه نمایش، پروژکتور، تلفن، مرکز تلفن، دستگاه دورنگار، محصولات امنیتی و شبکه.
  • فروش محصولات صنعتی پاناسونیک در هند (INDD)، تهیه کمپروسور و موتور برای سیستم های تهویه مطبوع و یخچال، باتری های مختلف و بسیاری محصولات صنعتی، قطعات مدارهای چاپی، پانل تلویزیون های تخت و پلاسما، مبدل حرارتی مربوط به BTS و تجهیزات صنایع تولیدی.
  • سیستم های اتوماسیون پاناسونیک در هند (PASI): متخصص فروش و پشتیبانی تجهیزات و سیستم های داخل خودرو مانند تجهیزات چند رسانه ای، ایمنی، حفاظت محیط زیست و راهکارهای مدیریت انرژی.

کارخانه منطقه ای تحت نظارت پاناسونیک هند

  • شرکت لوازم خانگی هند: کارخانه تولید لوازم آشپزخانه و لوازم خانگی کوچک
  • سیستم های جوشکاری پاناسونیک در هند (PASI): برای تولید تجهزات جوشکاری قوس الکتریکی و محصولات مربوطه در گورگن و هاریانا
  • لوازم خانگی کوچک: چنای
  • میله های کربن: چنای
  • باتری: Gujarat & Madhya Pradesh

دفتر اصلی

شرکت (سهامی )پاناسونیک

اززمان تاسیس شرکت ما در سال 1۹18،ما در پاناسونیک جهت فراهم کردن زندگی بهتربرای مشتریانمان بوده ایم ، همیشه «مردم»را در مرکز فعالیت هایمان قراردادیم بدین نحو تمرکزبروی زندگی مردم داشتیم. پیشرفت خوب است براساس نوآوری تکنولوژی، ما طیف گسترده ای از محصولات ،سیستم هاوخدمات اعم از محصولات الکترونیکی مصرفی دستگاههای صنعتی ،ساخت محصولات ومسکن را فراهم کردیم.در فضاهای مختلف ومناطق از جمله خانه ها ، اجتماعات ، محلهای کسب وکار،درسفرهاواتومبیل ها.ما به کار سخت برای ارائه ارزش های جدید جهت زندگی بهتر ادامه خواهیم داد.وکمک خواهیم کردبه تحقق «یک زندگی بهتردنیای بهتر»برای هر مشتری .

نام شرکت

شرکت پاناسونیک

محل دفتر اصلی

۱۰۰۶, او آزا کادوما ,کادوما – شی , ازاکا ۵۷۱-۸۵۰۱, ژاپن

شماره تلفن

+۸۱-۶-۶۹۰۸-۱۱۲۱

مدیر عامل

اسیس

مارس, ۱۹۱۸(تاسیس شده در, ۱۹۳۵)

*فروش خالص

7,343.7 میلیارد ین

تعداد کارمندان*

257533

تعداد مجموع شرکتها*

496
(شامل شرکت اصلی)

*از 31 مارس 2017

پیام مدیر عامل پاناسونیک

در حال ایجاد یک پاناسونیک نوین هستیم براي ساختن
(A Better Life, A Better World)

اززمان تاسیس این شرکت در سال 1۹1۸ما در پاناسونیک فراهم کردن زندگی بهتربرای مشتریان خود و همواره قرار دادن «مردم»در مرکز فعالیتها و در نتیجه تمرکز بروی «زندگی مردم»رادراولویت قرار دادیم.همچنین هنگام حرکت به جلو براساس تکنولوژی الکترونیکی مدرن ،ما طیف گسترده ای از محصولات ، سیستم ها و خدمات ، اعم از محصولات الکترونیکی مصرفی در خانه ها ، ساخت محصولات و دستگاههای صنعتی را نیز فراهم کرده ایم. درفضاها ومناطق مختلف از جمله در خانه ها ، جوامع ، تجارت ها ، سفرها و اتومبیلها. ما سخت تلاش خواهیم کرد برای ارائه ارزشهای جدیدبرای زندگی بهتر وکمک به تحقق «زندگی بهتردنیای بهتر» جهت هر مشتری.

برای رسیدن به این هد ف ما از ترکیب نقاط قوت خود که در پاناسونیک بمدت طولانی در تجارت لوازم الکترونیکی مصرفی وازنقاط قوت شرکای تجاری خود با تخصص بسیار درهمه فضاها به ترکیب این نقاط قوت به صورت نوآوری ضربدری می پردازیم. در این راه ما ارزش های جدیدی خلق میکنیم که پیش از این هرگز دیده نشده است. این کار جدید و به چالش کشیدنی ما در زمان حال است. با برداشتن گام به سوی جلو، همزمان که ما این فعالیت ها را مدیریت میکنیم، با روحیه تهاجمی به جلو می رویم تا به “پاناسونیک نوین” تبدیل شویم. همه ما در پاناسونیک سخت تلاش خواهیم کرد برای حرکت در این مسیر.

آوریل 2015
مدیر کل شرکت پاناسونیک

گروه شرکتها

درباره گروه شرکت های  پاناسونیک بیشتر بدانید.