شرایط و ضوابط استفاده

 

URL: http://www.panasonic.comشما با قبول و موافقت با دسترسی و / یا با استفاده از صفحات وب در وب سایت رعایت شرایط زیر و ضوابط استفاده ، که همراه با هر شرایط دیگر یا یادداشتهای قانونی ارسال شده در وب سایت مانند بیانیه حفظ حریم ، حاکم بر رابطه بین شما به عنوان کاربر و شرکت بازاریابی پاناسونیک در خاورمیانه و آفریقا بعنوان با مسئولیت ، شرکت مادر خود، شرکتهای تابعه و وابسته ( " پاناسونیک " ، " ما" ، " ما" ) در رابطه با این وب سایت است.

۱. قوانین و استانداردها

۱.۱ دسترسی شما و استفاده از وب سایت باید توسط قوانین جمهوری سنگاپور اداره شود ، بدون در نظر گرفتن تعارض قوانین حقوقی ، شما توافق می کنید که اختلافاتتان را به صلاحیت انحصاری دادگاههای جمهوری سنگاپور برسانید.

۲. کپی رایت ، علائم تجاری و حقوق مالکیت معنوی

۲.۱ علائم تجاری، آرم وعلائم خدماتی (در مجموع، " علامتها " ) و همچنین محتوا (از جمله ، اما نه محدود به اطلاعات ، ارتباطات، نرم افزار، تصاویر، فیلم ها و صداها ) (در مجموع، " مطالب " ) موجود بر روی و یا در دسترس وب سایت متعلق به پاناسونیک و ارائه دهندگان محتوا و شخص ثالث دارای مجوز . شما باید فرض کنید که همه علائم و محتوای وب سایت بر اساس قانون  کپی رایت و حقوق مالکیت معنوی قابل اجرا و محافظت می باشد مگر آن که خلاف آن ذکر شده باشد.

 

۲.۲ شما حق تکثیر، ویرایش، انتقال، توزیع، دوباره ، دانلود، ارسال یا انتقال علائم و مطالب در هر شکل و به هر وسیله از جمله ، اما نه محدود به الکترونیکی ، فتوکپی مکانیکی و یا ضبط بدون اجازه کتبی ما را ندارید. شما توافق می کنید که علائم و مطالب موجود در دسترس از طریق وب سایت باید برای مقاصد تجاری استفاده نشود و یا  توزیع نگردد. هر گونه استفاده غیر مجاز از علائم و یا مطالب ممکن است نقض قوانین کپی رایت، قوانین علامت تجاری ، قوانین حفظ حریم خصوصی و عمومی ، و قوانین مدنی و کیفری باشد. همه حقوق ما به صراحت محفوظ می ​​باشد..

۳. رفتار کاربر

۳.۱ شما از نوشتن و یا انتقال هرگونه موارد تهدید کننده ، توهین آمیز ، افترا آمیز ، زشت و ناپسند ، جنسی و یا بی حرمتی غیر قانونی و یا هر ماده ای که می تواند فتنه ای را تشکیل دهند و یا تشویق به رفتاری که می تواند در نظر

 

یک جرم جنایی یا منجر به مسئولیت مدنی شود ممنوعید، و یا درصورت نقض هر قانونی.  ما به طور کامل با هر قدرت حقوقی قانونی ویا درخواست حکم دادگاه ویا افشای هویت هر کسی که چنین مواردی را برروی وب سایت ثبت کند همکاری می کنیم.

۴. هایپرلینک

۴.۱ وب سایت ممکن است پیوندهایی به وب سایت های دیگر میزبانی شده توسط اشخاص ثالث ( " سایت های لینک شده " ) دراختیارقراردهد. ما تعهد به نظارت بر محتوا در سایت های مرتبط را نداریم و هیچ اختیار برای تغییر ، به روز رسانی یا کنترل محتوا در سایت های مرتبط را نداریم. فراهم کردن هایپرلینک به سایت های لینک شده نمی تواند ساختاراعلام پشتیبانی ، مجوز ، حمایت مالی، یا وابستگی با توجه به وب سایت های مانند ، صاحبان آنها ، و یا ارائه دهندگان داشته باشد.

 

۴.۲ سایت های مرتبط ممکن است شامل قوانین و مقررات، مقررات حفظ حریم خصوصی ، مقررات محرمانه بودن ،  شروط انتقال اطلاعات شخصی ، و شروط دیگر که از مفاد ارائه شده در اینجا و بیانیه حفظ حریم خصوصی متفاوت باشد . اگرشما می خواهید به به یکی از این سایت های مرتبط لینک کنید، لطفا شرایط  استفاده محتویات از جمله ،اعلامیه خصوصی ، اطلاعیه ها و سیاست گذاری هارا بررسی کنید. .

۵. بدون ضمانت

۵.۱ همه مطالب ارائه  شده بروی  وب سایت "همانگونه که هست "  و همانگونه که فراهم است بدون  ضمانت از هر نوع یا بیان ضمنی از جمله ، اما نه محدود به، ضمانت ضمنی از خرید و فروش وبرای یک هدف خاصی ، عنوانی ، عدم تخلف، امنیتی و یا دقت ساخته شده است . ما به طوراخص هر گونه مسئولیت و یا مسئولیت برای هر گونه خطا و یا حذفیات در مطالب را از خود سلب میکنیم . نه پاناسونیک و نه هیچ طرف دیگر در ایجاد ، تولید، یا ارائه وب سایت برای هر گونه  ، خسارت مستقیم ، غیر مستقیم و یا تصادفی یا زیان ناشی از دسترسی شما به  یا استفاده از ، یا عدم توانایی شما در استفاده و یا دسترسی وب سایت را نمی پذیرد.

 

۵.۲ هرگونه مطلبی که به صورت دانلود ، آپلود و یا به صورت  دیگری به دست آمده از طریق استفاده ازوب سایتی برعهده ومسولیت شما می باشد. وظیفه شما ارزیابی صحت ، کامل بودن و سودمندی تمام نظرات ، مشاوره ، خدمات، کالا و سایر اطلاعات ارائه شده از طریق وب سایت و یا بر روی اینترنت به طور کلی می باشد.

۶. محدودیت مسئولیت

۶.۱ مطالب در وب سایت و یا یک سایت مرتبط ممکن است شامل خطاهای تایپی و یا غیرواقعی باشد، و ما به طور خاص هرگونه مسئولیتی در قبال چنین اشتباهی یا خطاهای رابه عهده نمی گیریم. ما  هیچگونه ضمانتی برای کامل بودن جزتیات بر روی وب سایت به صورت  کامل نداریم  و یا به روزرسانی شدن و هیچ مسولیتی برای به روز رسانی هر مطلب  دروب سایت رابرعهده نمی گیریم  ما ممکن است جزئیات ومحتوای وب سایت رادر هر زمان بدون اطلاع قبلی تغییردهیم . شما توافق می کنید که پاناسونیک و هر یک از متصدیان مربوطه ، مدیران ، کارکنان، و یا نمایندگان مسئول نخواهند بود، خواه در قرارداد، شبه جرم ، مسئولیت جدی و یا در غیر این صورت ، برای هراقدام غیرمستقیم ،کیفری،خاص، دارای عواقب ، اتفاقی ویا خسارات غیر مستقیم (از جمله بدون محدودیت ضرردر سود، هزینه فراهم کردن سرویس جایگزین و یا فرصت از دست رفته ) ناشی از یا در ارتباط با استفاده از وب سایت و یا یک سایت مرتبط ، یا با تاخیر و یا عدم توانایی در استفاده از وب سایت و یا یک سایت مرتبط است ، حتی اگر ما آگاه از احتمال چنین خسارتی شده باشیم. این محدودیت در مسئولیت راشامل  میشود، اما نه محدود به ، انتقال هر گونه ویروس ها که ممکن است تجهیزات خود را آلوده کرده باشند ،موجب شکست تجهیزات مکانیکی و یا الکترونیکی یا خطوط ارتباطی، تلفن و یا سایر مشکلات اتصال مانند عدم دسترسی به  تهیه کننده سرویس اینترنت شما ، دسترسی های غیر مجاز ، سرقت، خطاهای اپراتور ، اعتصاب و یا مشکلات کار و یا هر گونه فورس ماژورگردد . تا زمانیکه تلاش معقول تجاری  برای اطمینان از امنیت و نگهداری از وب سایت ،باشد ما نمی توانیم گارانتی مستمر ، بی وقفه و یا امنیت دسترسی به وب سایت را تضمین کنیم..

۷. انتقال اطلاعات شخصی

۷.۱ شما باید بیانیه حفظ حریم خصوصی ما که مجموعه شرایط اکه به طور خاص حاکم بر جمع آوری، استفاده ، حفظ و افشای داده های شخصی است ، راخواندباشید. بر این اساس، شما باید با شرایط بیانیه حفظ حریم خصوصی موافقت کرده باشید و جمع آوری و انتقال داده های شخصی خود را با توجه به موافقت با شرایط بیانیه حفظ حریم خصوصی انجام دهید.

۸. محرمانه بودن ارتباط کاربر

۸.۱ به غیر از مواردی که از جانب قانون مشخص شده و با توجه به بیانیه حفظ حریم خصوصی ما، هر گونه ارتباطات و یا لوازمی که شما به وب سایت ارسال کردید توسط پست الکترونیکی ، ارسال مطلب و یا  غیر این موارد ، از جمله هر گونه اطلاعات، پرسش ها، نظرات ، پیشنهادات و یا مانند این مواردغیر محرمانه و غیر اختصاصی برخوردخواهد شد . ما حق استفاده آزادانه از این انتقال و ارسال مطلب توسط شما برای هر مقصودی، از جمله، اما نه محدود به ،نسخه برداری، افشاء ، انتقال، انتشار ، پخش، و ارسال ، بدون هر گونه جبران خسارت به شما را محفوظ می داریم. ما باید فرض را براین بگیریم و برای هر رهگیری غیر مجاز یا غیر قانونی یا اصلاح هر گونه ارتباط بین ما و شما ، چه از طریق پست الکترونیکی و یا در غیر این صورت مسئول نخواهیم بود ، یا برای هر گونه خسارت و ضرر ناشی ( از جمله ، اما نه محدود به از دست دادن و یا آسیب ناشی از استفاده غیر مجاز و یا جعلی از هر گونه اطلاعات موجود یا ساخته شده از طریق چنین ارتباطی..

۹. کلی

۹.۱ اگر هر یک از این شرایط و ضوابط استفاده براساس قانون نامعتبر و یا غیرقابل اجراباشد ، با توجه به نزدیکترین قوانین مشابه ونزدیک ومنطبق برآن ،این اصول قابل اجرا خواهد بود.

 

۹.۲ عدم موفقیت ما به اصرار بر اجرای عملکرد دقیق هر یک از مفاد این شرایط و ضوابط استفاده ، نباید بعنوان چشم پوشی از هر یک از مقررات یا شروط گردد.