Televizor TV-75W95BEG de 75 inch, Mini LED, 4K HDR Smart
Video thumbnail
TV-75W95BEG
Inspiraţi-vă
Specificaţii
Fotografie cu Televizor TV-75W95BEG de 75 inch, Mini LED, 4K HDR Smart
Dimensiuni și greutate
Înălțime
1027mm
Lățime
1668mm
Adâncime
415mm
Greutate
28.0kg
Dimensiuni cu tipul de piedestal recomandat.
  • Mini LED Mini LED
  • Procesor HCX Pro AI MKⅡ Procesor HCX Pro AI MKⅡ
  • Dynamic Theater Surround Dynamic Theater Surround
  • Dolby Atmos Dolby Atmos
  • fire TV fire TV
  • Fire TV
  • Tehnologia Mini LED pentru luminozitate și contrast remarcabile
  • Culoare, contrast, claritate și mod Auto AI de top - Procesor HCX Pro AI MK II
  • Calitatea sunetului imersiv pentru cinema - Dynamic Theater Surround Pro cu Dolby Atmos®.
  • Viteză, rezoluție și mișcări uimitoare - mod Joc extrem
Recenzii
Informații despre suport și conformitate