#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy false false /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false

BK-3HCCE/4B

BK-3HCCE/4B

باتری قابل شارژ آماده برای استفاده

بسته 4 تایی باتری قابل شارژ ‏eneloop‏ پرو AA

BK-3HCCE/4B

بستن

انتخاب رنگ

مشخصات

زمان تغییر رسیده است

زمان تغییر رسیده است

باتری ‏eneloop‏، ترکیبی از نیروی باتری خشک همراه با فناوری کارآمد NI-MH (نیکل متال هیدرید) است. هر بار که باتری را شارژ می کنید در هزینه تعویض باتری خشک و دور انداختن باتری مصرف شده صرفه جویی می کنید. مثل این است که 500 باتری را یکجا در اختیار داشته باشید. این راه حل هم برای شما و هم جهان شما مفید تر است.

سرعت فلاش سریع تر برای پایداری طولانی تر

سرعت فلاش سریع تر برای پایداری طولانی تر

سرعت فلاش و پایداری از جمله مواردی هستند که ‏eneloop‏ برای آنها کاملاً مناسب است. در حالیکه در باتری های آلکالین استاندارد زمان شارژ مجدد خازن بعد از عکسبرداری 76 ثانیه است در باتری های ‏eneloop‏ این زمان فقط حدود 3.3 ثانیه طول می کشد. و در باتری های خشک معمولی پایداری نیز دیده نمی شود، با باتری های ‏eneloop‏ و ‏eneloop‏ پرو می توانید 400 و 800 فلاش پشت سر هم داشته باشید - و هر دو هم عملکرد پایدار مشابه بعد از شارژ را ضمانت می کنند. برای عکاسان حرفه ای، این عملکرد فوق العاده به گرفتن عکس های بهتر و همچنین صرفه جویی در هزینه ها کمک می کند.

نگهداری شارژ برای مدت زمان طولانی تر

نگهداری شارژ برای مدت زمان طولانی تر

عکاسان حرفه ای می توانند حتی بعد از یک سال از نگهداری باتری باز هم به %85 ظرفیت کامل این باتری اعتماد داشته باشند. اکنون می توانید به باتری های پشتیبان خود از نظر عملکرد کامل برای زمانی که به آنها بیشترین نیاز را دارید اعتماد کنید.

*ذخیره ظرفیت بر اساس روش آزمایشی IEC61951-2 (‏7.3.2) در شرایط نگهداری در دمای 20 درجه سانتی گراد (بر اساس تخمین پاناسونیک) انجام شده است. بنا به شرایط استفاده و در مقایسه با حداقل ظرفیت فرق خواهد کرد.

مناسب برای آب و هوای سرد

مناسب برای آب و هوای سرد

باتری ‏eneloop‏ در شرایط آب و هوایی افراطی قابل اعتماد است. با اینکه باتری های آلکالین در دمای پایین 0 درجه سانتی گراد عملکرد قابل قبولی دارند، باتری های ‏eneloop‏ عملکرد تخلیه مشابه ای تا دمای 20- درجه سانتی گراد دارند یعنی همان عملکردی که در دمای 25 درجه سانتی گراد دارند. این ویژگی خود به تنهایی موجب شده عکاسان آن را برای کار در شرایط سخت انتخاب کنند.

ویژگیها

BK-3HCCE/4B
ظرفیت بالا برای دستگاه هایی با مصرف زیاد
ظرفیت تا 2550 میلی آمپر
قابل شارژ تا 500 بار

هیجات زده بشو

فیلم تبلیغاتی ‏eneloop‏
‏eneloop‏ پاناسونیک - باتری قابل شارژ آماده برای استفاده "برای زندگی طولانی"

محصولاتي كه احتمالا دوست خواهيد داشت

محصولاتي كه احتمالا دوست خواهيد داشت

مشاهدات اخیر

مشاهدات اخیر