#,###.00 000 010 //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/fa/widgets/region/{0} //panasonic-middleeast-purchase-now.ibrandiq.com/Products/MultipleInStock/Fluid/{0}
Retail Sales Price: خرید Buy from Panasonic Where to Buy /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false false DMP-BDT270GC-K /middleeast/fa/consumer/where-to-buy.html false

پخش کننده هوشمند 3D Blu-ray Disc™/ DVD مدل DMP-BDT270

DMP-BDT270

تصاویر 4K و شبکه یابی هوشمند

BDT270 دارای ویژگی ارتقا به 4K، برنامه های اینترنت و پخش HDD خارجی با پخش FULL HD 3D Blu-ray DiscTM می باشد. می توانید با نمایش محتوا بر روی صفحه بزرگ تلویزیون آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

close
^

انتخاب رنگ

مشخصات

تجربه کیفیت بالای تصویر

تجربه کیفیت بالای تصویر

ارتقا به 4K

این عملکرد بطور لحظه ای سیگنال های رنگ و روشنایی را برای هر پیکسل در سیگنال خروجی از رسانه ™Full-HD Blu-ray Disc تجزیه و تحلیل و جبران می کند. همینطور برای وضوح پیشرفته و حالت بافت غنی تر، سیگنال ورودی را به سیگنال ویدیوی 4K (یعنی 8 مگاپیکسل) تبدیل می کند. می توانید از فیلم ها با کیفیت تصویری که تقریباً مشابه کیفیت سینمای دیجیتال می باشد لذت ببرید.

* برای ارتقای پخش 4K به یک تلویزیون با همان وضوح نیاز است.

انواع گوناگون محتوای آنلاین


برنامه های اینترنت

شما می توانید از طریق اینترنت یا شبکه خانگی به انواع خدمات و محتوا دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، با پخش کننده های 2015 BD می توانید از انواع محتویات از جمله ورزش ها، بازی ها، موسیقی و سایر موارد لذت ببرید.

*برنامه ها و لوازم جانبی بسته به کشور متفاوت هستند.
* برخی از خدمات از طریق BDT165، BD93، BD83 و BD73 در دسترس نیستند.
* این تصویر DMP-BDT270 را نشان می دهد.

اشتراک گذاری محتوا بر روی یک صفحه بزرگ


Miracast™‎

عملکرد ™Miracast موجود در این پخش کننده با استفاده از فناوری Wi-Fi Direct از نمایش معکوس پشتیبانی می کند، برای همین می تواند محتوای تصویر متحرک را از یک دستگاه Wi-Fi دریافت کند و آن را بر روی تلویزیون پخش کند. حتی بدون دسترسی داشتن به نقطه دسترسی Wi-Fi در خانه، می توانید محتوای فیلم پخش شده از طریق تلفن هوشمند خود را از طریق پخش کننده بر روی تلویزیون نشان دهید. با اینکار می توانید محتوایی را که به تنهایی از آن لذت می برید و آن را بر روی دستگاه شخصی خود پخش می کنید بر روی صفحه بزرگ تلویزیون نشان دهید تا دیگران هم از آن لذت ببرند.

 

 

 

از چندرسانه ای خود بیشترین استفاده را ببرید


پخش چندگانه همه قالب ها

پخش کننده های 2105 BD با قالب های مختلفی سازگار هستند حتی با فایل های صوتی با وضوح بالا از یک شبکه خانگی بی سیم هم سازگاری دارند. آهنگ های پیچیده مانند آهنگ های یک منبع صوتی با کیفیت بالای استودیو با عمق طبیعی و محیطی واقعی تولید می شوند.

* این تصویر DMP-BDT165 را نشان می دهد.
* قالب های DSD فقط بر روی DMP-BDT370، BDT270، BDT170 و BDT165 قابل پخش هستند.

استفاده راحت از محتوای ذخیره شده


پخش HDD خارجی از طریق USB

پخش کننده های پاناسونیک و سینماهای خانگی با قالب NTFS (سیستم فایل NT) در درایورهای هارد دیسک خارجی سازگار هستند، بنابراین می توانید از موسیقی (FLAC، MP3)، عکس (JPEG ،MPO)، محتوای ویدیو (MP4) و همینطور 4K JPEG، که وضوح آن (تعداد پیکسل) چهار برابر وضوح Full-HD می باشد، ذخیره شده روی HDD خارجی لذت ببرید.

* HDD خارجی با ظرفیت 2 ترابایت یا کمتر برای پردازش داده NTFS/ FAT32 پشتیبانی می شود. پخش از طریق برخی از درایوهای هارد دیسک خارجی ممکن نیست.

ویژگیها

پخش کننده هوشمند 3D Blu-ray Disc™/ DVD مدل DMP-BDT270
کیفیت بالای تصویر
ارتقای (‏UHD) ‏4K داخلی،
انواع گوناگون محتوای آنلاین
برنامه های اینترنت
نمایش و اشتراک محتوا
MiracastTM

محصولاتي كه احتمالا دوست خواهيد داشت

محصولاتي كه احتمالا دوست خواهيد داشت

مشاهدات اخیر

مشاهدات اخیر

    پشتیبانی

    پشتیبانی شوید

    پخش کننده هوشمند 3D Blu-ray Disc™/ DVD مدل DMP-BDT270