LUMIX GH5 - Go Higher - یاسوناگا اوگیتا

Go Higher for Yasunaga Ogita
1

Go Higher برای یاسوناگا اوگیتا

Go Higher for Yasunaga Ogita

سفر طولانی انفرادی بدون ملزومات و تدارکات سخت‌ترین راه برای رفتن به قطب شمال است. تمام شدن غذا در راه می‌تواند به معنی مرگ باشد. شما از قبل باید دقیقاً بفهمید که چه چیزی لازم است و چه چیزی لازم نیست. اگر سفرهای اکتشافی از این دست به شکل مستند در نیایند، آنها را نمی‌توان به خوبی به بقیه منتقل کرد. من معمولاً با یک دوربین عکاسی و یک دوربین فیلمبرداری سفر می‌کردم؛ باتری این دوربین‌ها به تنهایی سنگین بودند و بر وزن کوله‌بارم اضافه می‌کردند. اکنون من می‌توانم با این یک دوربین هم فیلم و هم عکس‌های فوق‌العاده زیبا با کیفیت بالا بگیرم. با باز شدن فضا، دیگر می‌توانستم آذوقه بیشتری با خود ببرم. 

نمایه=یاسوناگا اوگیتا
او از سال 2001 سفرهای طولانی انفرادی و اکتشافی خود را آغاز کرد و هر ساله از مکان‌های مختلفی در منطقه شمالگان بازدید کرد.اوگیتا در هر دو حالت توانست بدون دسترسی به ملزومات اضافی بر چالش‌های سفر انفرادی خود به قطب شمال فائق آید. او برنامه‌ریزی می‌کند که در سال 2017 سفر طولانی و انفرادی مشابهی به قطب جنوب داشته باشد. 

What’s New

تازه‌ها
در تاریخ 5 ژانویه 2018، یاسوناگا اوگیتا بدون دریافت هیچگونه ملزومات اضافی طی سفری طولانی و انفرادی بدون کمک به قطب جنوب رسید. او به همراه دوربین LUMIX GH5 به مدت 50 روز با پای پیاده مسافت 1126 کیلومتر را طی کرد. او اولین ژاپنی شد که این مأموریت فوق‌العاده را با موفقیت انجام داد. او کل داستان سفر باور نکردنی خود را با دوربین LUMIX GH5 ضبط کرده است و ویدیوی آن در وب‌سایت او قابل دسترسی است. 

کاوشگر قطب یاسو اوگیتا
وب‌سایت رسمی
[انگلیسی/ژاپنی]

https://www.ogita-exp.com/english/

گالری عکس

یک قرن نوآوری

داستان‌های ویدیویی

عکاس خبری:
دنیل برهولاک

واقعاً این مردانی که زندگی خود را وقف ورزش کشتی هندی می‌کنند چه کسانی هستند؟

مرکز پژوهشی پاندای ولونگ
آیا آنها واقعاً تولد بسیار نادر پاندا را ضبط کردند؟

​​عکاس آتشفشان:
رایان لووری

زمانی که زمین پرشورترین لحظات خود را آشکار می‌کند چطور است؟